Stroje siatkarskie męskie

PRODUKUJEMY STROJE SIATKARSKIE

Siatkówka jest sportem, który należy do jednych z bardziej popularnych gier zespołowych na całym świecie. Przyciąga coraz więcej entuzjastów gry zarówno czysto amatorskiej, jak i profesjonalnej. Chociaż do gry nie potrzeba wiele, to podczas regularnych treningów warto zwrócić więcej uwagi na wyposażenie – w szczególności na stroje do siatkówki. Mogłoby się wydawać, że do siatkówki nie potrzeba odpowiedniego ubrania. Jednak wystarczy raz założyć profesjonalnie wykonane stroje siatkarskie, żeby poczuć różnicę.

ORYGINALNE STROJE SIATKARSKIE Z NADRUKIEM SUBLIMACYJNYM GRATIS

Wszystkie stroje do siatkówki producenta odzieży sportowej PEHA, na specjalne życzenie mogą być uzupełniony nadrukiem sublimacyjnym. Usługę sublimacji na stroje siatkarskie z nadrukiem oferujemy całkowicie gratis. Nadruk sublimacyjny jest trwały – nie odkleja się i nie pęka. Jest równie elastyczny jak dzianina, z której wykonujemy stroje siatkarskie męskie. Możliwe jest naniesienie na stroje siatkarskie dowolnego projektu – może to być nazwisko lub pseudonim gracza, nazwa drużyny, logotyp sponsora i każdy inny dowolny napis. W rezultacjie przy padach siatkarskich czy przy innych tego typu akcjach w trakcie meczu czy treningu możemy być spokojni o nasze stroje siatkarskie z nadrukiem, gdyż cały nadruk jest wtopiony w materiał. Godnym podkreślenia jest fakt, że nadruk jest całkowicie darmowy tzn. że niezależnie od ilości cena za strój siatkarski z nadrukiem się nie zmienia. Z pewnością sublimacja to najlepszy sposób na profesjonalną personalizację odzieży do siatkówki.

STRÓJ SIATKARSKI Z NAJLEPSZYCH DZIANIN SPORTOWYCH ORAZ KOMFORTOWYM KROJU

W sklepie producenta odzieży sportowej PEHA znajdiesz najwyższej jakości stroje siatkarskie, które w znaczny sposób poprawiają komfort gry. Dzieje się to przez zapewnienie pełnej swobody ruchów dzięki dobrze dopasowanemu, ale nie krępującemu ciała krojowi koszulki i spodenek. Do ich produkcji zastosowano również specjalny materiał, który zwiększa wentylację ciała (odprowadzając nadmiar wilgoci) – ma to szczególne znaczenie podczas intensywnych treningów. Cały strój siatkarski jest niezwykle wygodny i lekki, wszystko po to by siatkarz w każdej sytuacji mógł dać z siebie wszystko. Komplety siatkarskie produkujemy z dwóch funkcjonalnych dzianin sportowych. Pierwszą jest Coolmax, która zapewnia pełny komfort podczas gry i zapobieganie przegrzaniu. Drugą opcją jest dzianina Gigaelastic, czyli mieszanka komfortowego elastanu i wysokiej jakości włókien poliestrowych, dzięki czemu stroje siatkarskie są elastyczne i dopasowują się do ciała.

STROJE DO SIATKÓWKI NA ZAMÓWIENIE WEDŁUG KONCEPCJI KLIENTA

Chociaż stroje siatkarskie męskie zostały stworzone z myślą o potrzebach profesjonalnych siatkarzy, z powodzeniem mogą z nich korzystać również amatorzy, którzy rozwijają swoją pasję. Żeby jeszcze bardziej wpasować się w gusta współczesnych graczy, zadbaliśmy o to, aby nasze stroje sportowe odznaczały się nowoczesnym i modnym wzornictwem. Oferta kolorystyczna jest bardzo szeroka (do wyboru kolor: niebieski, biały, różowy, czerwony, granatowy, zielony i wiele innych). Dzięki temu można z łatwością dopasować strój siatkarski z nadrukiem do własnych upodobań. Nasza kolekcja sublimowanych kompletów siatkarskich z pewnością sprosta wymaganiom i potrzebom każdego siatkarza. Jeśli żaden z proponowanych przez nas modeli nie spełnił Państwa oczekiwań prosimy o informację. Na specjalne życzenie umożliwiamy zaprojektowanie unikalnego wzoru odzieży sportowej według Państwa projektu. Dzięki temu każdy znajdzie w naszym sklepie idealne stroje siatkarskie na zamówienie dopasowane do barw swojej drużyny.

PEHA – PROFESJONALNY SKLEP SIATKARSKI

W naszym internetowym sklepie sportowym znajdziesz ofertę kompletnej garderoby każdego sportowca. Producent odzieży PEHA dla siatkarzy przewiduje wysokiej jakości stroje siatkarskie, dresy siatkarskie, skarpety do siatkówki i sublimowane koszulki siatkarskie. Osoby poszukujące odzież do siatkówki, mogą skompletować każdy niezbędny element garderoby – od bluzy siatkarskiej po treningowe skarpety.