Znaczniki sportowe

Produkujemy znaczniki sportowe

Jednym z najlepszych i najbardziej uniwersalnych sposobów na rozróżnienie zawodników na boisku i podczas treningów jest wykorzystanie kolorowych znaczników sportowych. Jako polski producent odzieży sportowej oferujemy znaczniki sportowe wykonane z najwyższej jakości, polskich dzianin poliestrowych. Przede wszystkim cały proces szycia odbywa się w Polsce. To gwarancja zachowania atrakcyjnej ceny przy wysokiej jakości wykończenia produktu. Z pewnością znaczniki sportowe są przydatne w większości dyscyplin sportowych takich, jak koszykówka, piłka ręczna, siatkówka, piłka nożna, hokej itp. Dodatkowo znaczniki sportowe PEHA to również niezastąpione akcesoria w szkołach i szkółkach sportowych – niezbędne do gier, zabaw i podczas treningów.

Znaczniki treningowe – niezbędne na boisku

Znaczniki treningowe są nieodłącznym elementem treningu na świeżym powietrzu i na boisku. Pozwalają na wyraźne rozdzielenie zawodników podczas gry, co jest bardzo ważne w przypadku posiadania takich samych lub podobnych strojów sportowych wśród graczy. Dzięki intensywnej kolorystyce znaczników i wygodnej formie kamizelki – zawodnicy i trenerzy z dalekiej odległości mogą obserwować poczynania graczy i ich pozycję na boisku. Znaczniki treningowe to najprostszy i najtańszy sposób na identyfikację wizualną– bez konieczności inwestowania w kilka wersji strojów sportowych. Znaczniki treningowe zakłada się na odzież sportową lub oficjalny strój sportowy. Bez wątpienia nie ograniczają ruchów ciała i nie powodują przegrzania. Co więcej gwarantują swobodę przepływu powietrza i są niebywale lekkie.

Plastrony treningowe

Plastrony treningowe są wykonane z syntetycznych, lekkich dzianin, które, jak udowodniono, najlepiej sprawdzają się w sporcie. Są przewiewne, nie chłoną wilgoci i charakteryzują się odpornością na zabrudzenia. Dzięki budowie dzianiny plastronów treningowych PEHA, nie są one podatne na promienie UV – nie blakną od słońca i mogą być wielokrotne prane – bez obaw o stan materiału. Jako polski producent odzieży sportowej PEHA, oferujemy aż pięć intensywnych kolorów plastronów treningowych, które zagwarantują doskonałą widoczność na boisku. Z pewnością ich uniwersalny rozmiar pozwala na doskonałe dopasowanie do każdej sylwetki.