Znaczniki sportowe

Produkujemy znaczniki sportowe

Jednym z najlepszych i najbardziej uniwersalnych sposobów na rozróżnienie zawodników na boisku i podczas treningów jest wykorzystanie kolorowych znaczników sportowych. Jako polski producent odzieży sportowej oferujemy znaczniki wykonane z najwyższej jakości, polskich dzianin poliestrowych. Cały proces szycia odbywa się w Polsce. To gwarancja zachowania atrakcyjnej ceny przy wysokiej jakości wykończenia produktu. Znaczniki sportowe są przydatne w większości dyscyplin sportowych takich, jak koszykówka, piłka ręczna, siatkówka, piłka nożna, hokej itp. Znaczniki sportowe PEHA to również niezastąpione akcesoria w szkołach i szkółkach sportowych – niezbędne do gier, zabaw i podczas treningów.

Znaczniki treningowe – niezbędne na boisku

Znaczniki treningowe są nieodłącznym elementem treningu na świeżym powietrzu i na boisku. Pozwalają na wyraźne rozdzielenie zawodników podczas gry, co jest bardzo ważne w przypadku posiadania takich samych lub podobnych strojów sportowych wśród graczy. Dzięki intensywnej kolorystyce znaczników i wygodnej formie kamizelki – zawodnicy i trenerzy z dalekiej odległości mogą obserwować poczynania graczy i ich pozycję na boisku. Znaczniki treningowe to najprostszy i najtańszy sposób na identyfikację wizualną– bez konieczności inwestowania w kilka wersji strojów sportowych. Znaczniki treningowe zakłada się na odzież sportową lub oficjalny strój sportowy. Nie ograniczają ruchów ciała i nie powodują przegrzania. Gwarantują swobodę przepływu powietrza i są niebywale lekkie.

Plastrony treningowe

Plastrony treningowe są wykonane z syntetycznych, lekkich dzianin, które, jak udowodniono, najlepiej sprawdzają się w sporcie. Są przewiewne, nie chłoną wilgoci i charakteryzują się odpornością na zabrudzenia. Dzięki budowie dzianiny plastronów treningowych PEHA, nie są one podatne na promienie UV – nie blakną od słońca i mogą być wielokrotne prane – bez obaw o stan materiału. Jako polski producent odzieży sportowej PEHA, oferujemy aż pięć intensywnych kolorów plastronów treningowych, które zagwarantują doskonałą widoczność na boisku. Ich uniwersalny rozmiar pozwala na doskonałe dopasowanie do każdej sylwetki.