Stroje piłkarskie dla dzieci

PRODUKUJEMY WYSOKIEJ JAKOŚCI KOMPLETY PIŁKARSKIE DLA DZIECI

Polski producent odzieży sportowej PEHA mieści w swojej ofercie profesjonalne stroje piłkarskie dla dzieci. Wszystkie produkty z oferty PEHA produkujemy w Polsce, wykorzystując wyłącznie najlepsze dzianiny funkcyjne oraz nadruk sublimacyjny. Dzianina sportowa Coolmax ma za zadanie wentylować i odprowadzać pot z ciała dziecka. Stroje mają klasyczny krój, są wyjątkowo komfortowe oraz nie ograniczają ruchów. Dodatkowo dzianina jest lekka i miła w dotyku.

Marka PEHA to futurystyczny design oraz kolorystyka, którą odznaczają się stroje sportowe dla dzieci. Jest to wynikiem wykorzystania techniki sublimacji. Jej nieograniczone możliwości sprawiają, że nasze produkty są oryginalne i z pewnością rzucają się w oczy (możemy zmienić kolor strojów i dostosować do wymagań Klienta). Ich jakość praktycznie niczym się nie różni od zdecydowanie bardziej popularnych marek jak Adidas czy Nike.

ORYGINALNY STRÓJ PIŁKARSKI DLA DZIECI Z NAJLEPSZYCH DZIANIN SPORTOWYCH

Przede wszystkim nasze komplety do piłki nożnej dziecięce szyjemy z wysokiej jakości dzianiny Coolmax, która nie tylko chłodzi skórę, dzięki swojej wysokiej przepuszczalności, ale dodatkowo jest szybkoschnąca i nie krępuje ruchów. Z pewnością jest to wynikiem wykorzystania czterokanałowej przędzy poliestrowej, która odprowadza wilgoć z ciała zawodnika na zewnątrz dzianiny. W rezultacie wysokiej jakości stroje piłkarskie dla dzieci marki PEHA są wyjątkowo komfortowe i zapobiegają przegrzewaniu ciała.

STROJE PIŁKARSKIE DLA DZIECI Z NADRUKIEM SUBLIMACYJNYM GRATIS

Koszulki, spodenki i getry dziecięce z nadrukiem to doskonały pomysł na stworzenie spójnego wyglądu drużyny. Do naniesienia nadruku na dzianinę wykorzystujemy bardzo skuteczną i trwałą metodę sublimacji. Za pomocą sublimacji sprawiamy, że dostarczony projekt staje się nieodłącznym elementem dzianiny. Możemy nanieść każdy kolor na koszulkę czy spodenki: czerwony, granatowy, niebieski, zielony czy czarny. Co więcej, stroje piłkarskie junior personalizujemy całkowicie GRATIS. W skład darmowej personalizacji, polski producent produkujący odzież pod marką PEHA realizuje herby klubu i gminy, logotypy sponsorów, napisy oraz numery. Nasza promocja dotyczy zamówień powyżej 6 sztuk.

Sublimacja daje nieograniczone możliwości. To że nadruk jest trwały, nie spiera się i nie pęka to jedno, natomiast jej olbrzymią zaletą jest to, że możemy zaprojektować dowolny strój piłkarski dziecięcy. Od podstaw możemy zaprojektować design stroju oraz przede wszystkim kolor zgodny np. z barwami klubu. Niezależnie jakie ma Twój klub barwy możemy wykorzystać wszelaki kolor jak np. niebieski, żółty, czerwony, biały, czarny, zielony czy granatowy. Po przykłady sublimacji odsyłamy do naszych mediów społecznościowych, gdzie można znaleźć realizację strojów.

STRÓJ PIŁKARSKI DLA DZIECI Z WŁASNYM NADRUKIEM IMIENIA/NAZWISKA ORAZ NUMERU – WYRÓŻNIJ SIĘ NA BOISKU SPERSONALIZONYM NADRUKIEM!

Koszulki, spodenki i getry do piłki nożnej PEHA to doskonałe rozwiązanie dla szkolnych drużyn i klubów piłkarskich. Polska marka sportowa PEHA tworzy zestawy, które uzupełniamy o niepowtarzalny nadruk – napis, numer czy herb klubu/szkoły wykorzystując przy tym różnorakie kolory: niebieski, czerwony, żółty, zielony, czarny czy granatowy. W rezultacie każdy młody zawodnik poczuje dumę z noszenia takiego stroju, tym bardziej z nadrukiem imienia czy nazwiska. W końcu każdy młody adept piłki nożnej marzy o zostaniu w przyszłości profesjonalnym piłkarzem. Dodatkowo każdy projekt przechowujemy w naszej bazie przez długi czas, dzięki czemu nawet po latach można domówić pojedyncze egzemplarze strojów.

STROJE DO PIŁKI NOŻNEJ DLA DZIECI – Z CZEGO SIĘ SKŁADAJĄ?

Pasujące do siebie t-shirty i spodenki są jednym z obowiązkowych elementów garderoby wymaganych przez większość szkółek piłkarskich czy klubów. Dodatkowo, aby sędzia dopuścił drużynę do meczu, zestawy muszą zostać dodatkowo spersonalizowane – minimum numer. Z pewnością, aby każdy młody zawodnik poczuł dumę z noszenia takiego stroju, można dodać swoje imię lub nazwisko, dzięki czemu poczuję się jak światowa gwiazda piłki nożnej. Przede wszystkim stawiając na stroje do piłki nożnej dla dziewczynki i chłopca PEHA wybiera się najwyższą jakość nie odbiegającą od najlepszych producentów jak Adidas czy Nike w bardzo dobrej cenie i nadrukami gratis!