Stroje piłkarskie

PRODUKUJEMY STROJE PIŁKARSKIE Z NADRUKIEM

Stworzone przez nas stroje piłkarskie to nie tylko gwarancja wygody. Równie ważny jest dla nas atrakcyjny design. Tworzymy różnorodne serie łączące w oryginalny sposób wzory oraz kolory. Chcemy, żebyś wyróżnił się na boisku. Przyciągające uwagę stroje piłkarskie to dodatkowy atut dobrego piłkarza. Dobra gra powinna iść w parze z atrakcyjnym wyglądem, co umożliwiają stroje piłkarskie wraz z getrami piłkarskimi. Zadbaliśmy o bogaty wybór zestawów kolorystycznych, żeby każdy znalazł coś, co idealnie dopasuje do swojego stylu.

PIŁKARSKIE STROJE – NIELIMITOWANY NADRUK SUBLIMACYJNY

Jako polski producent odzieży sportowej oferujemy bezpłatną usługę sublimacji na zamówionych strojach piłkarskich. Nadruk sublimacyjny na komplety piłkarskie koszulki, spodenki piłkarskie jest jedną z najtrwalszych metod personalizacji sportowej. To co istotne – Wasze projekty przechowujemy przez lata w naszej bazie. Dzięki temu, w razie zapotrzebowania, stworzymy piłkarskie stroje identyczne nawet po kilku latach. Przykłady sublimacji, które dotychczas mieliśmy okazję realizować można zobaczyć na naszych profilach społecznościowych.

STROJE PIŁKARSKIE DLA DZIECI

Piłka nożna to doskonały sport dla osób w każdym wieku. Z tego względu wiele młodych osób bardzo chętnie spędza w ten sposób swój wolny czas. Z czasem może się to zamienić w pasję. Jeśli dziecko lubi spędzać wiele godzin na boisku, to z pewnością ważna będzie dla niego odpowiedni strój piłkarski dla dzieci. Odzież piłkarska musi być wygodna i zapewniać odpowiednią swobodę ruchów. Właśnie taki jest strój piłkarza znajdujący się w ofercie naszej hurtowni odzieży sportowej.

ORYGINALNE KOMPLETY PIŁKARSKIE DLA DRUŻYN I DLA SZKÓŁ – STROJE W ATRAKCYJNYCH CENACH

Stroje pilkarskie dla dzieci, które trenują piłkę nożną w szkole i na zajęciach pozaszkolnych powinny być wygodne i trwałe. Drużyny szkolne biorące udział w zawodach międzyszkolnych często zamawiają spersonalizowane stroje piłkarskie z nazwą szkoły, herbem gminy itp. Dzięki szerokiej ofercie graficznej i kolorystycznej – praktycznie każda drużyna młodzieżowa może dopasować stroje pod odpowiednie barwy reprezentacyjne szkoły. Może nawiązywać ona do sztandaru szkoły lub barw herbu miasta. Gwarantujemy pełną dowolność.

STRÓJ PIŁKARSKI Z NAJLEPSZYCH DZIANIN

Komplety piłkarskie PEHA powstały z myślą o osobach, których pasją jest piłka nożna. Projekt uwzględnia potrzeby piłkarzy i stanowi doskonałe połączenie komfortu i atrakcyjnego wyglądu. W celu zapewnienia odpowiedniej wentylacji podczas produkcji odzieży sportowej użyto specjalnego materiału Coolmax. Posiada on właściwości, które zdają egzamin nawet podczas najcięższych treningów piłkarskich. Wysoka jakość materiału zapewnia odpowiednią wentylację oraz odprowadza wilgoć z ciała. W ten sposób strój piłkarza uniknie dyskomfortu lub przegrzania. Ponadto elastyczność tkaniny gwarantuje dokładne dopasowanie do ciała, jednocześnie nie utrudniając ruchu.

STROJE PIŁKARSKIE NA ZAMÓWIENIE

Stroje piłkarskie PEHA to doskonały wybór zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet i dzieci. Oferujemy szeroką rozmiarówkę (tabela rozmiarów), w razie pytań zachęcamy do kontaktu. Gwarantujemy, że każdy będzie zadowolony z naszej lekkiej piłkarskiej odzieży, zapewniającej wygodę i swobodę ruchów. Warto zdecydować się na nasze produkty – jako polska marka szczególną uwagę przykładamy do dbania o wysoką jakość naszych wyrobów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli żaden z proponowanych przez nas wzorów nie spełni Waszych oczekiwań, pomożemy zaprojektować i stworzyć unikalny wzór strojów piłkarskich na specjalne zamówienie.