Stroje piłkarskie

PRODUKUJEMY ORYGINALNE STROJE PIŁKARSKIE

Stworzone przez nas stroje piłkarskie z nadrukiem to nie tylko gwarancja wygody. Równie ważny jest dla nas atrakcyjny design. Tworzymy różnorodne serie łączące w oryginalny sposób wzory oraz kolory. Chcemy, żebyś wyróżnił się na boisku. Przyciągające uwagę stroje do piłki nożnej z nadrukiem to dodatkowy atut dobrego piłkarza. Dobra gra powinna iść w parze z atrakcyjnym wyglądem, co umożliwiają komplety piłkarskie wraz z getrami piłkarskimi. Zadbaliśmy o bogaty wybór zestawów kolorystycznych, żeby każdy znalazł coś, co idealnie dopasuje oryginalne stroje piłkarskie z własnym nadrukiem do swoich barw klubowych. Stroje PEHA produkujemy z wysokiej jakości dzianiny sportowej Coolmax w klasycznym, komfortowym kroju. Dodatkowo wszystkie komplety piłkarskie wykańczamy metodą sublimacji – nadruk wtopiony w materiał. Na stroje PEHA składa się koszulka i spodenki sportowe oraz dodatkowo płatne getry.

STROJE PIŁKARSKIE Z NADRUKIEM SUBLIMACYJNYM GRATIS – WYSOKA JAKOŚĆ W ATRAKCYJNEJ CENIE

W naszym sklepie sportowym PEHA oferujemy komplety piłkarskie na których wykonujemy usługę sublimacji. Nadruk sublimacyjny na piłkarskie stroje jest jedną z najtrwalszych metod personalizacji sportowej. Nadruki nie są wytrzymałe, nie spierają się i nie pękają – stają się integralną częścią dzianiny sportowej.

Dodatkowo sublimacja daje nieograniczone możliwości zdobienia. Z racji, że jesteśmy producentem odzieży sportowej i nasze wszystkie produkty m.in. stroje sportowe powstają od podstaw w Polsce, możemy zaproponować np. dowolne zestawienie kolorystyczne. To znaczy, że jeśli nie ma odpowiednich barw produktów np. klubowych w odpowiadającym modelu, my możemy taki piłkarski komplet odpowiednio zaprojektować. Taki strój piłkarski z pewnością zwróci na siebie uwagę, a zawodnicy będą czuli dumę z reprezentowania barw Klubu.

Co więcej nadruki sublimacyjne wykonujemy bez dodatkowej opłaty. W skład darmowego nadruku wchodzą herby, napisy, numery czy logotypy sponsorów Klienta. Jest to olbrzymia oszczędność pieniędzy dla zespołów, które posiadają kilka nadruków.

Kolejną istotną cechą produktów, którą wyróżniają odzież piłkarska PEHA jest to, że Wasze projekty przechowujemy przez lata w naszej bazie. W rezultacie w razie zapotrzebowania, stworzymy stroje do nożnej identyczne nawet po kilku latach. W przypadku wielu marek sportowych piłkarski komplet projektowany jest maksymalnie na 2 lata. Przykłady sublimacji naszych produktów, które dotychczas mieliśmy okazję realizować można zobaczyć na naszych profilach społecznościowych.

SUBLIMOWANE KOMPLETY PIŁKARSKIE DLA DRUŻYN I DLA SZKÓŁ

Młodzi piłkarze, którzy trenują piłkę nożną w szkole i na zajęciach pozaszkolnych powinni mieć wygodne i trwałe stroje sportowe. Drużyny szkolne biorące udział w zawodach międzyszkolnych często zamawiają spersonalizowane komplety z nadrukiem z nazwą szkoły, herbem gminy czy miasta itp. Z pewnością dzięki szerokiej ofercie graficznej i kolorystycznej w naszym sklepie praktycznie każda drużyna młodzieżowa może dopasować zestaw sportowy pod odpowiednie barwy reprezentacyjne szkoły. Może nawiązywać ona do sztandaru szkoły lub barw herbu miasta. Gwarantujemy pełną dowolność. Dzięki czemu każdy zawodnik poczuje dumę z reprezentowania barw szkoły i uczucie solidarności do innych piłkarzy z drużyny.

Z pewnością ważnym wątkiem jest atrakcyjna cena na stroje piłkarskie w naszym sklepie, co przy zamówieniach dla szkół jest bardzo ważnym czynnikiem przy ich wyborze. Z pewnością to co przemawia, za wybraniem oferty strojów do piłki nożnej PEHA są darmowe nadruki sublimacyjne, które gwarantują oszczędność pieniędzy. Gwarantujemy profesjonalne podejście do produkcji strojów piłkarskich, trwałe nadruki na koszulkach i dzięki szerokiej rozmiarówce – idealne dopasowanie do sylwetki zawodników. Złóż zamówienie na stroje sportowe i zobacz, jak sprawnie wysyłamy dostępne w naszym asortymencie komplety!

Wybierając komplet do piłki nożnej PEHA decydujemy się również na oryginalny projekt z nowoczesną, futurystyczną grafiką. Oryginalna grafika spowoduje, że zawodnik wyróżni się na boisku piłkarskim nie tylko grą. Stroje sportowe z PEHA to komfort, oddychające materiały i wysoka jakość. Z nimi sport nabiera nowego znaczenia!

STRÓJ PIŁKARSKI Z NAJLEPSZYCH DZIANIN SPORTOWYCH WENTYLUJĄCYCH CIAŁO

Sportowe stroje marki PEHA powstały z myślą o osobach, których pasją jest piłka nożna. Projekt uwzględnia potrzeby piłkarzy i stanowi doskonałe połączenie komfortu i atrakcyjnego wyglądu. W celu zapewnienia odpowiedniej wentylacji podczas produkcji używamy specjalnej dzianiny sportowej Coolmax. Posiada ona właściwości, które zdają egzamin nawet podczas najcięższych treningów czy meczów piłkarskich. Wysoka jakość, która zapewnia odpowiednią wentylację oraz odprowadza wilgoć z ciała. W rezultacie strój piłkarski uniknie dyskomfortu lub przegrzania. Dodatkowo dzianina jest lekka i miła w dotyku. Co więcej elastyczność dzianiny odzieży treningowej gwarantuje dokładne dopasowanie się do ciała, jednocześnie nie utrudniając ruchu. Stroje sportowe dostępne w naszym asortymencie to komfort i godna reprezentacja wizualna klubów podczas treningów i oficjalnych rozgrywek.

KOMFORTOWE STROJE PIŁKARSKIE NA ZAMÓWIENIE WEDŁUG TWOJEJ KONCEPCJI

Komplety PEHA to doskonały wybór zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Oferujemy szeroką rozmiarówkę, dzięki czemu każdy zawodnik dopasuje stroje do swoich potrzeb. W razie pytań zachęcamy do kontaktu. Gwarantujemy, że każdy będzie zadowolony z naszej lekkiej odzieży piłkarskiej, zapewniającej wygodę i swobodę ruchów i odprowadzającej pot z powierzchni skóry. Warto zdecydować się na nasze produkty – jako polska marka sportowa szczególną uwagę przykładamy do dbania o wysoką jakość naszych wyrobów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli żaden z proponowanych przez nas wzorów nie spełni Waszych oczekiwań, pomożemy zaprojektować i stworzyć unikalny komplet piłkarski na zamówienie, który będzie cieszył się największą popularnością nie tylko wśród graczy, ale też sprawdzi się podczas intensywnego treningu.