Stroje piłkarskie

PRODUKUJEMY STROJE PIŁKARSKIE Z NADRUKIEM

Stworzone przez nas stroje piłkarskie to nie tylko gwarancja wygody. Równie ważny jest dla nas atrakcyjny design. Tworzymy różnorodne serie łączące w oryginalny sposób wzory oraz kolory. Chcemy, żebyś wyróżnił się na boisku. Przyciągające uwagę stroje piłkarskie z nadrukiem to dodatkowy atut dobrego piłkarza. Dobra gra powinna iść w parze z atrakcyjnym wyglądem, co umożliwiają stroje piłkarskie wraz z getrami piłkarskimi. Zadbaliśmy o bogaty wybór zestawów kolorystycznych, żeby każdy znalazł coś, co idealnie dopasuje stroje do piłki nożnej do swoich barw klubowych.

KOMPLETY PIŁKARSKIE – NIELIMITOWANY NADRUK SUBLIMACYJNY

Jako polski producent odzieży sportowej oferujemy bezpłatną usługę sublimacji na zamówionych strojach piłkarskich z nadrukiem. Nadruk sublimacyjny na komplety piłkarskie jest jedną z najtrwalszych metod personalizacji sportowej. To co istotne – Wasze projekty przechowujemy przez lata w naszej bazie. W rezultacie w razie zapotrzebowania, stworzymy stroje piłkarskie identyczne nawet po kilku latach. Przykłady sublimacji, które dotychczas mieliśmy okazję realizować można zobaczyć na naszych profilach społecznościowych.

ORYGINALNE KOMPLETY PIŁKARSKIE DLA DRUŻYN I DLA SZKÓŁ – STROJE PIŁKARSKIE W ATRAKCYJNYCH CENACH

Młodzi piłkarze, którzy trenują piłkę nożną w szkole i na zajęciach pozaszkolnych powinni mieć wygodne i trwałe komplety piłkarskie. Drużyny szkolne biorące udział w zawodach międzyszkolnych często zamawiają spersonalizowane stroje piłkarskie z nadrukiem z nazwą szkoły, herbem gminy itp. Z pewnością dzięki szerokiej ofercie graficznej i kolorystycznej sklepu sportowego PEHA – praktycznie każda drużyna młodzieżowa może dopasować stroje do piłki nożnej pod odpowiednie barwy reprezentacyjne szkoły. Może nawiązywać ona do sztandaru szkoły lub barw herbu miasta. Gwarantujemy pełną dowolność.

STRÓJ PIŁKARSKI Z NAJLEPSZYCH DZIANIN

Strój piłkarski PEHA powstał z myślą o osobach, których pasją jest piłka nożna. Projekt uwzględnia potrzeby piłkarzy i stanowi doskonałe połączenie komfortu i atrakcyjnego wyglądu. W celu zapewnienia odpowiedniej wentylacji podczas produkcji używamy specjalnego materiału Coolmax. Posiada on właściwości, które zdają egzamin nawet podczas najcięższych treningów piłkarskich. Wysoka jakość dzianiny sportowej, która zapewnia odpowiednią wentylację oraz odprowadza wilgoć z ciała. W rezultacie strój piłkarza uniknie dyskomfortu lub przegrzania. Dodatkowo elastyczność dzianiny gwarantuje dokładne dopasowanie do ciała, jednocześnie nie utrudniając ruchu.

STROJE PIŁKARSKIE NA ZAMÓWIENIE

Stroje piłkarskie PEHA to doskonały wybór zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Oferujemy szeroką rozmiarówkę, w razie pytań zachęcamy do kontaktu. Gwarantujemy, że każdy będzie zadowolony z naszej lekkiej odzieży piłkarskiej, zapewniającej wygodę i swobodę ruchów. Warto zdecydować się na nasze produkty – jako polska marka sportowa szczególną uwagę przykładamy do dbania o wysoką jakość naszych wyrobów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli żaden z proponowanych przez nas wzorów nie spełni Waszych oczekiwań, pomożemy zaprojektować i stworzyć unikalny wzór strojów piłkarskich na zamówienie.