Dresy piłkarskie dla dzieci

Produkujemy dresy piłkarskie dla dzieci

Dresy piłkarskie dla dzieci są jednym z obowiązkowych elementów wyposażenia młodego piłkarza. Jako polski producent odzieży sportowej PEHA, oferujemy młodym piłkarzom najwyższej jakości komplety treningowe wykonane z troską o wygodę i doskonałą prezencję graczy. Dres sportowy dla dzieci PEHA jest uniwersalny – dzięki kilku wariantom kolorystycznym, każda drużyna znajdzie idealny dla siebie wzór i barwę. Dodatkowo, dres piłkarski dziecięcy występuje w kilku opcjach. Bluza może być rozpinana po całej długości, mieć dwie kieszenie i krótki zamek lub być klasyczna – wkładana przez głowę.

Dres piłkarski dla dzieci z najlepszych dzianin

Każdy dziecięcy dres piłkarski PEHA uszyliśmy w Polsce, z wykorzystaniem polskich dzianin. Zarówno bluza jak i spodnie piłkarskie dla dzieci są wygodne i dostosowane do trenowania piłki nożnej. Dres piłkarski dziecięcy ma spodnie o lekko zwężanej nogawce, która umożliwia maksymalny komfort podczas podań piłki. Komplety są trwałe i nie tracą swojego fasonu, nawet przy częstym użytkowaniu i wielu praniach. Dzianina jest przewiewna – zapobiega zbytniemu przegrzaniu dzieci i młodzieży podczas intensywnych rozgrywek.

Dres do piłki nożnej dla dzieci – uzupełnienie strojów piłkarskich dla dzieci

Dres piłkarski dziecięcy jest niezbędnym elementem garderoby sportowca. Nałożony na oficjalny strój piłkarski dla dzieci przed meczem lub rozgrzewką doskonale reguluje temperaturę ciała i zapobiega zbytniemu wyziębieniu i przegrzaniu. Dziecięcy dres piłkarski z subtelnym logowaniem w pasujących do barw klubu kolorach, świetnie sprawdzi się również dla piłkarzy oczekujących na swoją kolej na ławce rezerwowych.