Dresy piłkarskie

Wygoda podczas treningu w terenie, na boisku i hali to podstawa. Ciężko sobie wyobrazić pełną, angażującą rozgrzewkę bez wygodnego dresu treningowego. Dresy naszej produkcji standardowo składają się z wygodnej bluzy dresowej i dobrze skrojonych spodni piłkarskich. Jest to kompletny zestaw, który powinien znajdować się w obowiązkowym wyposażeniu każdego piłkarza. Niezależnie od tego, czy trenuje zawodowo, czy dopiero zaczyna swoją przygodę z piłką.

Jako profesjonalna hurtownia odzieży sportowej z siedzibą w Kielcach, jesteśmy w stanie zaproponować aż trzy najpopularniejsze kroje dresów piłkarskich. Każdy z modeli dopasowany jest do indywidualnych preferencji zawodnika. Spodnie sportowe do piłki nożnej są lekko zwężone przy łydce i doskonale dopasowane do sylwetki. Dla maksimum komfortu, nogawki zostały uzupełnione wygodnym ściągaczem umieszczonym na tylnej części łydki. Kieszenie spodni są zapinane na suwak co gwarantuje bezpieczne przechowywanie podręcznych drobiazgów. Bluzy treningowe, wedle uznania, mogą być tradycyjne – wkładane przez głowę, rozpinane na całej długości lub wyposażone w krótki, komfortowy zamek przy szyi.
Jesteśmy jednym z nielicznych producentów odzieży sportowej, który może zagwarantować najwyższą jakość odzieży sportowej w stosunku do ceny. Dresy piłkarskie PEHA wykonujemy z najwyższej jakości materiałów pochodzących od naszych sprawdzonych dostawców. Dres sportowy to doskonałe uzupełnienie kompletnej garderoby piłkarza – pełnego stroju piłkarskiego, getrów piłkarskich i koszulki piłkarskiej z nadrukiem.