Dresy piłkarskie

Wygoda podczas treningu w terenie, na boisku i hali to podstawa. Ciężko sobie wyobrazić pełną, angażującą rozgrzewkę bez wygodnego dresu piłkarskiego. Przede wszystkim na dresy piłkarskie PEHA składają się z wygodna bluza i dobrze skrojone spodnie piłkarskie. Jest to kompletny zestaw, który powinien znajdować się w obowiązkowym wyposażeniu każdego piłkarza. Niezależnie od tego, czy trenuje zawodowo, czy dopiero zaczyna swoją przygodę z piłką.

Godnym uwagi jest fakt, że dresy piłkarskie PEHA produkujemy w aż trzech najpopularniejsze krojach. Każdy z modeli dopasowany jest do indywidualnych preferencji zawodnika. Spodnie piłkarskie są lekko zwężone przy łydce i doskonale dopasowane do sylwetki. Dodatkowo dla maksimum komfortu, nogawki uzupełniamy wygodnym ściągaczem umieszczonym na tylnej części łydki. Co więcej kieszenie spodni wykańczamy zapinanymi zamkami, co gwarantuje bezpieczne przechowywanie podręcznych drobiazgów. Bluzy piłkarskie, wedle uznania, mogą być standardowe – zakładane przez głowę, rozpinane na całej długości lub wyposażone w krótki zamek przy szyi.
W sklepie sportowym PEHA możemy zagwarantować najwyższą jakość odzieży do piłki nożnej w stosunku do ceny. Bez wątpienia dresy piłkarskie PEHA wykonujemy z najwyższej jakości materiałów pochodzących od naszych sprawdzonych dostawców. Dresy do piłki nożnej  PEHA są doskonałym uzupełnieniem kompletnej garderoby piłkarza – pełnego stroju piłkarskiego, getrów piłkarskich i koszulki piłkarskiej z nadrukiem.