Getry piłkarskie

Produkujemy getry do piłki nożnej

Getry piłkarskie są niezbędnym wyposażeniem piłkarza. Chronią nogę oraz nadają jej stabilność. Ich odpowiednie wykonanie znacznie potrafi zwiększyć komfort podczas treningu lub meczu. Ponadto ich zadaniem jest ochrona nogi przed bolesnymi otarciami lub przechłodzeniem. Nasza firma sportowa doskonale zdaje sobie sprawę z ważnej roli, jaką one pełnią. Dlatego w ofercie naszgo sklepu sportowego znalazły się wysokiej jakości getry piłkarskie PEHA. Do ich produkcji użyto materiału o doskonałych właściwościach poprawiających wentylację nogi. Stopa została wykonana z bawełny, co zabezpiecza przed przesuwaniem się nogi. Taka stabilizacja umożliwia swobodne poruszanie się, szybkie zmiany kierunków lub prędkości.

Getry piłkarskie dla dzieci

Żeby osiągać wyniki w sporcie, niezwykle ważne są umiejętności. Jest coś co może znacznie pomóc w osiągnięciu sukcesu. Dużą pomocą może się stać odpowiednio dobrany strój pikarski. W ten sposób można w pełni wykorzystać energię. Warto odpowiednio zadbać o każdy element ubrania, bo wszystko razem może znacznie ułatwić trening. Jedną z takich rzeczy, której nie należy w żadne sposób pomijać, są getry piłkarskie dla dzieci. Większość drużyn dziecięcych ma takie samo zapotrzebowanie na strój piłkarski, jak w przypadku osób dorosłych. Na boisku wszystkich obowiązuje taki sam dresscode. Z pewnością getry piłkarskie dla dzieci są więc jednym z obowiązkowych elementów garderoby sportowej dzieci i młodzieży. Szeroki ściągacz i wygodny, anatomiczny krój getrów dla dzieci dobrze trzymają się łydki, nie uwierają i nie powodują otarć.

Getry piłkarskie na zamówienie

Getry piłkarskie na zamówienie PEHA zapewniają dobrą prezencję na boisku. Klasyczny kształt oraz szeroka gama kolorystyczna pozwoli wybrać odpowiedni model, dobrze dopasowany do koszulki piłkarskiej i spodenek. W celu zwiększenia trwałości zostały wzmocnione części najbardziej narażone na przetarcia. Doskonałej jakości getry są odpowiednim wyborem zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Wspaniale sprawdzą się w każdej sytuacji.