Getry piłkarskie

Produkujemy getry piłkarskie

Getry piłkarskie są niezbędnym wyposażeniem piłkarza. Chronią nogę oraz nadają jej stabilność. Ich odpowiednie wykonanie znacznie potrafi zwiększyć komfort podczas treningu lub meczu. Ponadto ich zadaniem jest ochrona nogi przed bolesnymi otarciami lub przechłodzeniem. Nasza sportowa doskonale zdaje sobie sprawę z ważnej roli, jaką one pełnią. Dlatego w ofercie naszego sklepu sportowego znalazły się wysokiej jakości getry piłkarskie PEHA. Do ich produkcji użyto materiału o doskonałych właściwościach poprawiających wentylację nogi. Stopa getry do piłki nożnej została wykonana z bawełny, co zabezpiecza przed przesuwaniem się nogi. Taka stabilizacja umożliwia swobodne poruszanie się, szybkie zmiany kierunków lub prędkości.

Getry piłkarskie dla dzieci – podstawowy element stroju piłkarskiego

Żeby osiągać wyniki w sporcie, niezwykle ważne są umiejętności. Jest coś co może znacznie pomóc w osiągnięciu sukcesu. Dużą pomocą może się stać odpowiednio dobrany strój piłkarski. W ten sposób można w pełni wykorzystać energię. Warto odpowiednio zadbać o każdy element ubrania, bo wszystko razem może znacznie ułatwić trening. Jedną z takich rzeczy, której nie należy w żadne sposób pomijać, są getry piłkarskie. Większość drużyn dziecięcych ma takie samo zapotrzebowanie na strój piłkarski, jak w przypadku osób dorosłych. Na boisku wszystkich obowiązuje taki sam dresscode. Z pewnością podkolanówki piłkarskie są jednym z obowiązkowych elementów garderoby sportowej dzieci i młodzieży. Szeroki ściągacz i wygodny, anatomiczny krój getrów dla dzieci dobrze trzymają się łydki, nie uwierają i nie powodują otarć.

PEHA – producent getrów piłkarskich na zamówienie

Getry piłkarskie producenta odzieży sportowej PEHA zapewniają dobrą prezencję na boisku. Klasyczny kształt oraz szeroka gama kolorystyczna pozwoli wybrać odpowiedni model, dobrze dopasowany do koszulki piłkarskiej i spodenek. W celu zwiększenia trwałości zostały wzmocnione części najbardziej narażone na przetarcia. Doskonałej jakości getry piłkarskie są odpowiednim wyborem zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Wspaniale sprawdzą się w każdej sytuacji.