Stroje piłkarskie dla dzieci

Produkujemy stroje piłkarskie dla dzieci

Sklep sportowy PEHA mieści w swojej ofercie profesjonalne komplety piłkarskie dla dzieci. Strój piłkarski dla dzieci produkujemy w Polsce, wykorzystując wyłącznie najlepsze dzianiny funkcyjne. Oryginalne stroje do piłki nożnej dla dzieci składają się z dwóch elementów – wygodnych spodenek i przewiewnej koszulki piłkarskiej dla dzieci.

Strój piłkarski dla dzieci z najlepszych dzianin

Przede wszystkim nasze stroje piłkarskie dla dzieci szyjemy z dzianiny Coolmax, która nie tylko doskonale chłodzi skórę, dzięki wysokiej przepuszczalności. Dodatkowo jest również szybkoschnąca i nie krępuje ruchów. Z pewnością jest to wynikiem czterokanałowej przędzy poliestrowej, która odprowadza wilgoć z ciała zawodnika na zewnątrz dzianiny. W rezultacie stroje do piłki nożnej dla dzieci PEHA są wyjątkowo komfortowe i zapobiegają przegrzewaniu ciała.

Stroje piłkarskie dla dzieci z nadrukiem sublimacyjnym

Stroje piłkarskie dla dzieci z nadrukiem to doskonały pomysł na stworzenie spójnego wyglądu drużyny. Do naniesienia nadruku na dzianinę wykorzystujemy bardzo skuteczną i trwałą metodę sublimacji. Technologia sublimacji sprawia, że dostarczony projekt staje się nieodłącznym elementem dzianiny. Co więcej, dziecięce stroje piłkarskie personalizujemy całkowicie GRATIS. Nasza promocja dotyczy zamówień powyżej 6 sztuk. Przykłady sublimacji można obejrzeć na naszych portalach społecznościowych.

Strój piłkarski dla dzieci z własnym nadrukiem – wyróżnij się na boisku!

Strój piłkarski dla dzieci z własnym nadrukiem to doskonałe rozwiązanie dla szkolnych drużyn i klubów piłkarskich. Stroje do piłki nożnej dla dzieci uzupełniamy o niepowtarzalny nadruk – napis, numer czy herb klubu/szkoły. Każdy projekt przechowujemy w naszej bazie przez długi czas, dzięki czemu nawet po latach można domówić pojedynczy strój.

Strój do piłki nożnej dla dzieci – z czego się składa?

Oryginalne stroje piłkarskie dla dzieci PEHA składają się zawsze z dwóch elementów. Pasujące do siebie koszulka piłkarska dla dzieci i spodenki są jednym z obowiązkowych elementów garderoby wymaganych przez większość szkółek piłkarskich czy klubów. Przede wszystkim stawiając na stroje do piłki nożnej dla dzieci PEHA wybiera się najwyższą jakość w bardzo dobrej cenie i sublimacją gratis!