Stroje piłkarskie dla dzieci

PRODUKUJEMY KOMPLETY PIŁKARSKIE DLA DZIECI

Polski producent odzieży sportowej PEHA mieści w swojej ofercie profesjonalne stroje do piłki nożnej dla dzieci. Wszystkie produkty PEHA produkujemy w Polsce, wykorzystując wyłącznie najlepsze dzianiny funkcyjne oraz nadruk sublimacyjny. Dzianina sportowa Coolmax ma za zadanie wentylować i odprowadzać pot z ciała dziecka. Zestawy mają klasyczny krój, są wyjątkowo komfortowe oraz nie ograniczają ruchów. Dodatkowo dzianina jest lekka i miła w dotyku.

Futurystyczny design stroje sportowe dla dzieci zawdzięczają sublimacji. Jej nieograniczone możliwości sprawiają, że nasze produkty są oryginalne i z pewnością rzucają się w oczy.

STRÓJ PIŁKARSKI DLA DZIECI Z NAJLEPSZYCH DZIANIN

Przede wszystkim nasze komplety piłkarskie dla dzieci szyjemy z dzianiny Coolmax, która nie tylko doskonale chłodzi skórę, dzięki wysokiej przepuszczalności. Dodatkowo jest również szybkoschnąca i nie krępuje ruchów. Z pewnością jest to wynikiem czterokanałowej przędzy poliestrowej, która odprowadza wilgoć z ciała zawodnika na zewnątrz dzianiny. W rezultacie komplety PEHA są wyjątkowo komfortowe i zapobiegają przegrzewaniu ciała.

STROJE PIŁKARSKIE DLA DZIECI Z NADRUKIEM SUBLIMACYJNYM

Koszulki, spodenki i getry dziecięce z nadrukiem to doskonały pomysł na stworzenie spójnego wyglądu drużyny. Do naniesienia nadruku na dzianinę wykorzystujemy bardzo skuteczną i trwałą metodę sublimacji. Technologia sublimacji sprawia, że dostarczony projekt staje się nieodłącznym elementem dzianiny. Co więcej, stroje piłkarskie junior personalizujemy całkowicie GRATIS. W skład darmowej personalizacją sklep sportowy PEHA realizuje herby klubu i gminy, logotypy sponsorów, napisy oraz numery. Nasza promocja dotyczy zamówień powyżej 6 sztuk.

Sublimacja daje nieograniczone możliwości. To że nadruk jest trwały, nie spiera się i nie pęka to jedno, natomiast jej olbrzymią zaletą jest to, że możemy zaprojektować dowolny strój piłkarski dziecięcy . Od podstaw możemy zaprojektować design stroju oraz przede wszystkim kolorystykę zgodną np. z barwami klubu. Po przykłady sublimacji odsyłamy do naszych mediów społecznościowych.

STRÓJ PIŁKARSKI DLA DZIECI Z WŁASNYM NADRUKIEM – WYRÓŻNIJ SIĘ NA BOISKU!

Koszulki, spodenki i getry do piłki nożnej PEHA to doskonałe rozwiązanie dla szkolnych drużyn i klubów piłkarskich. Marka sportowa PEHA tworzy zestawy, które uzupełniamy o niepowtarzalny nadruk – napis, numer czy herb klubu/szkoły. W rezultacie każdy młody zawodnik poczuje dumę z noszenia takiego stroju, tym bardziej z nadrukiem imienia czy nazwiska. W końcu każdy młody adept piłki nożnej marzy o zostaniu w przyszłości profesjonalnym piłkarzem. Dodatkowo każdy projekt przechowujemy w naszej bazie przez długi czas, dzięki czemu nawet po latach można domówić pojedyncze egzemplarze strojów.

STROJE DO PIŁKI NOŻNEJ DLA DZIECI – Z CZEGO SIĘ SKŁADAJĄ?

Pasujące do siebie koszulki i spodenki są jednym z obowiązkowych elementów garderoby wymaganych przez większość szkółek piłkarskich czy klubów. Dodatkowo, aby sędzia dopuścił drużynę do meczu, stroje muszą zostać dodatkowo spersonalizowane – minimum numer. Przede wszystkim stawiając na strój do piłki nożnej dla dzieci PEHA wybiera się najwyższą jakość w bardzo dobrej cenie i sublimacją gratis!