Stroje piłkarskie dla dzieci

Produkujemy stroje piłkarskie dla dzieci

Hurtownia odzieży sportowej PEHA mieści w swojej ofercie profesjonalne komplety piłkarskie dla dzieci. Strój piłkarza dla dzieci produkujemy w Polsce, wykorzystując wyłącznie najlepsze dzianiny funkcyjne polskiego pochodzenia. Oryginalne stroje piłkarskie dla dzieci składają się z dwóch elementów – wygodnych spodenek i przewiewnej koszulki.

Strój piłkarski dla dzieci z najlepszych dzianin

Nasze piłkarskie stroje dla dzieci szyjemy z dzianiny CoolMax (100% poliester), która nie tylko doskonale chłodzi skórę, dzięki wysokiej przepuszczalności. Jest również szybkoschnąca i nie krępuje ruchów. Czterokanałowa przędza poliestrowa odprowadza wilgoć z ciała zawodnika na zewnątrz materiału. Dzięki temu, komplety piłkarskie dla dzieci PEHA są wyjątkowo komfortowe i zapobiegają przegrzewaniu ciała.

Stroje piłkarskie dla dzieci z nadrukiem sublimacyjnym

Strój piłkarski z nadrukiem dla dziecka to doskonały pomysł na stworzenie spójnego wyglądu drużyny. Do naniesienia nadruku na dzianinę wykorzystujemy bardzo skuteczną i trwałą metodę sublimacji, która sprawia, że dostarczony projekt staje się nieodłącznym elementem dzianiny – nie odkleja się i nie pęka. Co więcej, dziecięce stroje piłkarskie mogą być uzupełnione o nadruk sublimacyjny całkowicie GRATIS. Nasza promocja dotyczy zamówień powyżej 6 sztuk. Przykłady sublimacji można obejrzeć na naszych portalach społecznościowych.

Strój piłkarski dla dzieci z własnym nadrukiem – wyróżnij się na boisku!

Strój piłkarski dla dzieci z własnym nadrukiem to doskonałe rozwiązanie dla szkolnych drużyn i sportowych klubów dziecięcych. Piłkarskie stroje dla dzieci mogą być uzupełnione o niepowtarzalny nadruk, logotyp, numer, napis lub herb gminy. Każdy projekt przechowujemy w naszej bazie przez długi czas, dzięki czemu nawet po latach można domówić strój piłkarski z nadrukiem dla dziecka.

Strój do piłki nożnej dla dzieci – z czego się składa?

Oryginalne stroje piłkarskie dla dzieci marki sportowej PEHA składają się zawsze z dwóch elementów. Pasujące do siebie koszulka piłkarska dla dzieci i spodenki są jednym z obowiązkowych elementów garderoby wymaganych przez większość szkółek piłkarskich czy klubów. Stawiając na strój piłkarski z nadrukiem dla dziecka od producenta odzieży PEHA wybiera się najwyższą jakość w bardzo dobrej cenie i sublimacją gratis!