Koszulki siatkarskie

Produkujemy koszulki siatkarskie

Kluczem do sukcesu gry w siatkówkę jest zgrana współpraca. Dotyczy ona nie tylko zawodników, ale również ich strojów siatkarskich. Podczas wykonywania aktywnych ruchów, koszulka do siatkówki idealnie współpracuje z ciałem sportowca. Komfort podczas gry jest równie ważny, jak kondycja i umiejętności siatkarzy. Przewiewna, miła w dotyku dzianina, sucha skóra i doskonały wygląd zawodników na boisku to kolejny, duży krok w stronę podium.

Koszulki siatkarskie damskie i męskie

W naszej ofercie znajdują się koszulki siatkarskie w wersji zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Koszulki siatkarskie damskie oprócz modnej, sportowej linii mają aż dwie możliwości wykończenia rękawka. Pierwszą jest klasyczny, krótki rękaw, który nie obciera skóry i nie krępuje ruchów ramion. Drugą możliwością jest bezrękawnik o sportowym, dynamicznym fasonie. Koszulki siatkarskie męskie mają okrągły kołnierz i krótki rękaw – lata doświadczenia w branży nauczyły nas, że właśnie ten fason jest najlepszy i najwygodniejszy do trenowania siatkówki męskiej.

Koszulki do siatkówki z najlepszych dzianin

Maksimum komfortu i doskonałą elastyczność zapewnia odzież do siatkówki PEHA. Wyróżniają się bardzo nowoczesnym designem i futurystyczną grafiką, która jest dyktowana bieżącymi trendami ze świata sportu. Tym co odróżnia koszulki do siatkówki PEHA od produktów innych producentów jest całkowicie polska produkcja i wykorzystywanie w 100% rodzimych dzianin funkcyjnych. Jako jedni z nielicznych oferujemy możliwość wpłynięcia na ostateczny efekt wizualny i właściwości koszulek do siatkówki. Zarówno koszulki siatkarskie damskie jak i męskie, wykonujemy z dwóch różnych wysokogatunkowych dzianin. GigaElastic gwarantuje doskonałą elastyczność i dopasowanie do sylwetki – koszulki z tej dzianiny wyglądają jak szyte na miarę! Alternatywna dzianina Coolmax doskonale absorbuje wilgoć i odprowadza ją na zewnątrz. Dzięki temu skóra jest sucha nawet podczas intensywnych rozgrywek.

Koszulki siatkarskie z własnym nadrukiem na zamówienie

Wszystkie koszulki do siatkówki z oferty sklepu sportowego PEHA mogą być oznaczone – numerem, dowolnym napisem i wybranym logotypem – całkowicie gratis! Nadruk na dzianinie wykonujemy najtrwalszą i najlepszą metodą sublimacji. Napisy nie odklejają się i nie niszczą – są tak samo elastyczne jak dzianina. Każdy Twój projekt przechowujemy przez kolejne lata – dzięki temu, bez trudu zamówisz u nas swoje wzory. Jeśli żadna z szerokiej oferty naszych koszulek siatkarskich Ci nie odpowiada – skontaktuj się z nami – zaprojektujemy dedykowane koszulki sportowe!
Wybierając funkcyjne koszulki do siatkówki inwestujesz w coś więcej niż profesjonalny wizerunek – stawianie na komfort i wygodę podczas uprawiania sportu jest jedną z najwyższych wartości.

Koszulki siatkarskie z własnym nadrukiem – dla kogo szyjemy?

Naszymi Klientami są zarówno profesjonalne drużyny siatkarskie, jak i weekendowi amatorzy – wielbiciele siatkówki. Koszulki do siatkówki szyjemy i personalizujemy zarówno dla osób prywatnych , zespołów firmowych i różnych stowarzyszeń. Koszulki siatkarskie z własnym nadrukiem może zamówić każdy, komu zależy na wysokiej jakości dzianinie, nietuzinkowym designie i wyjątkowo trwałym nadruku sublimacyjnym – niezależnie od okazji.