Koszulki siatkarskie

PRODUKUJEMY KOSZULKI SIATKARSKIE

Kluczem do sukcesu gry w siatkówkę jest zgrana współpraca. Dotyczy ona nie tylko zawodników, ale również ich strojów siatkarskich. Podczas wykonywania aktywnych ruchów, koszulka do siatkówki idealnie współpracuje z ciałem sportowca. Komfort podczas gry jest równie ważny, jak kondycja i umiejętności siatkarzy. Dlatego produkty producenta odzieży sportowej wykorzystują do produkcji koszulek tylko wysokiej jakości dzianiny sportowe, które są przewiewne i miłe w dotyku oraz funkcjonalne. Odzież do siatkówki PEHA doskonale wentyluje ciało zawodnika oraz odprowadza wilgoć z jego ciała na zewnątrz. Dodatkowo nowoczesny design koszulki nadaje rewelacyjny wygląd zawodnikom na boisku, przez co mogą wyróżnić się na boisku nie tylko grą. Wszystko to w drobnym stopniu przybliża siatkarzy do osiągania sukcesów.

KOSZULKI SIATKARSKIE DAMSKIE I MĘSKIE – RÓŻNE KROJE

W naszej ofercie znajdują się koszulki siatkarskie w wersji zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Koszulki siatkarskie damskie oprócz modnej, sportowej linii mają aż dwie możliwości wykończenia rękawka. Pierwszą jest klasyczny, krótki rękaw, który nie obciera skóry i nie krępuje ruchów ramion. Drugą możliwością jest bezrękawnik o sportowym, dynamicznym fasonie. Koszulki siatkarskie męskie mają okrągły kołnierz i krótki rękaw – lata doświadczenia w branży nauczyły nas, że właśnie ten fason jest najlepszy i najwygodniejszy do trenowania siatkówki męskiej.

KOSZULKI SIATKARSKIE Z NADRUKIEM Z NAJLEPSZYCH DZIANIN SPORTOWYCH

Maksimum komfortu i doskonałą elastyczność zapewnia koszulki siatkarskie PEHA. Wyróżniają się bardzo nowoczesnym designem i futurystyczną grafiką, która jest dyktowana bieżącymi trendami ze świata sportu. Tym co odróżnia koszulki siatkarskie PEHA od produktów innych producentów jest całkowicie polska produkcja i wykorzystywanie w 100% rodzimych dzianin funkcyjnych. Jako jedni z nielicznych oferujemy możliwość wpłynięcia na ostateczny efekt wizualny i właściwości koszulki do siatkówki. Zarówno koszulki siatkarskie damskie jak i męskie, wykonujemy z dwóch różnych wysokogatunkowych dzianin. GigaElastic gwarantuje doskonałą elastyczność i dopasowanie do sylwetki – koszulki siatkarskie z tej dzianiny wyglądają jak szyte na miarę! Alternatywna dzianina Coolmax doskonale absorbuje wilgoć i odprowadza ją na zewnątrz. Dzięki temu skóra jest sucha nawet podczas intensywnych rozgrywek.

KOSZULKI SIATKARSKIE Z WŁASNYM NADRUKIEM NA ZAMÓWIENIE

Wszystkie koszulki siatkarskie z własnym nadrukiem w naszym sklepie sportowym PEHA mogą być oznaczone – numerem, dowolnym napisem i wybranym logotypem – całkowicie gratis! Nadruk na dzianinie wykonujemy najtrwalszą i najlepszą metodą sublimacji. Napisy nie odklejają się i nie niszczą – są tak samo elastyczne jak dzianina oraz stają się jej integralną częścią. Każdy Twój projekt przechowujemy przez kolejne lata – dzięki temu, bez trudu zamówisz u nas swoje wzory. Jeśli żadna z szerokiej oferty na nasze koszulki do siatkówki Ci nie odpowiada – skontaktuj się z nami – zaprojektujemy dedykowane koszulki siatkarskie!

Wybierając funkcyjne koszulki do siatkówki inwestujesz w coś więcej niż profesjonalny wizerunek – stawianie na komfort i wygodę podczas uprawiania sportu jest jedną z najwyższych wartości.

KOSZULKI DO SIATKÓWKI – DLA KOGO SZYJEMY?

Naszymi Klientami są zarówno profesjonalne drużyny siatkarskie, jak i weekendowi amatorzy – wielbiciele siatkówki. Koszulka szyjemy i personalizujemy zarówno dla osób prywatnych , zespołów firmowych i różnych stowarzyszeń. Koszulki siatkarskie z własnym nadrukiem może zamówić każdy, komu zależy na wysokiej jakości dzianinie, nietuzinkowym designie i wyjątkowo trwałym nadruku sublimacyjnym – niezależnie od okazji.

Godnym uwagi jest fakt, że nasze koszulki siatkarskie z nadrukiem udostępniamy w szerokiej gamie kolorystycznej oraz w wielu rozmiarach. W rezultacie każdy dopasuje je do swoich potrzeb. A to wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie!