Nadruk sublimacyjny gratis

Co to jest sublimacja?

Spersonalizowane stroje sportowe to obecnie standard na boisku. Każdy zespół chce się wyróżniać nie tylko dobrą grą na boisku. Z pewnością liczy się ich design oraz indywidualna personalizacja – w postaci barw, loga, nazwy drużyny, numeru, czy nazwiska. Na pewno wiele sklepów sportowych daje nam możliwość takiej personalizacji, jednak część z nich jest słabej jakości – nadruki odpadają lub spierają się po kilku tygodniach. Sposobem na przedłużenie trwałości grafiki na strojach sportowych są nadruki sublimacyjne!

Co to jest sublimacja? To specjalna forma nadruku wykonywanego za pomocą specjalnej drukarki oraz prasy do sublimacji. Technologia sublimacji bazuje na wykorzystaniu specjalnego atramentu, który pod dużym ciśnieniem jest nanoszony na specjalnie przygotowany materiał. Przygotowywana w ten sposób grafika jest wtapiana w strukturę włókien. W rezultacie przez co staje się znacznie trwalsza i wytrzymuje wielokrotne pranie i suszenie – nawet w wysokich temperaturach. Z tego powodu producent odzieży sportowej cały proces powinien wykonywać na miejscu w oparciu o dobrej jakości materiały bazowe.

Nadruk sublimacyjny to sprawdzony sposób na tworzenie indywidualnych strojów sportowych z wysokiej jakości dzianin sportowych. W obecnych czasach wiele czołowych drużyn i wiele marek sportowych na świecie korzysta z tej metody! Producent odzieży sportowej PEHA dzięki tej technologii jest w stanie przygotować stroje odzwierciedlające najbardziej skomplikowane projekty graficzne w stosunku 1:1. Godnym uwagi jest fakt, że wszystkie nadruki herbów, nazwiska, numery nanosi całkowicie za darmo!

Stroje sportowe sublimacja – co wchodzi w skład darmowego nadruku sublimacyjnego?

Producent odzieży sportowej PEHA nadruki sublimacyjne stosuje we wszystkich etapach pracy, dzięki czemu zamawiający może dopasować zakres i stopień spersonalizowania wybranych strojów sportowych. Pierwszą fazą tworzenia strojów jest grafika bazowa dostępna w wielu wariantach wzorów oraz kolorów z których z pewnością każdy dobierze coś do swoich potrzeb. Kolejnym etapem jest nanoszenie nadruku sublimacyjnego w postaci loga, herbu miasta, nazwy drużyny, numerów, nazwisk graczy oraz innych elementów przesłanych przez klienta. W rezultacie powstają sublimowane stroje sportowe, które charakteryzują się dużym nasyceniem kolorów oraz trwałym, niepękającym i nieodklejającym się nadrukiem.

Wszystkie projekty przechowujemy przez lata, dzięki czemu zawsze masz możliwość domówienia kolejnej partii strojów bez utraty spójności identyfikacji graficznej!

 

Nadruki sublimacyjne

 

Stroje sportowe na zamówienie – możliwość zmiany kolorystyki odzieży sportowej!

Zaprezentowane przez nas stroje sportowe stanowią jedynie przykłady sublimacji! Jeżeli nie znalazłeś wersji kolorystycznej odpowiadającej barwom Twojej drużyny, to wystarczy, że prześlesz nam swoje wytyczne, a my przygotujemy dla Ciebie odpowiedni zestaw.

Drukarki sublimacyjne są stałym elementem wyposażenia sklepu sportowego PEHA. W rezultacie dzięki nim mamy nie ograniczone możliwości. Z pewnością projekty naszych Klientów ogranicza wyłącznie ich własna fantazja i pomysłowość!

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się, jak wyglądają nasze możliwości w zakresie przygotowania spersonalizowanych strojów sportowych PEHA.

 

Przykłady sublimacji