Rękawki siatkarskie

Produkujemy profesjonalne rękawki siatkarskie

W firmie sportowej PEHA tworzymy profesjonalne rękawki siatkarskie, które są gwarancją wygody. Prócz komfortu równie ważny jest atrakcyjny wygląd i design rękawków. Producent odzieży sportowej PEHA łączy w oryginalny sposób wzory oraz kolory z wysokiej jakości dzianiną sportową. Chcemy, aby każdy zawodnik i zawodniczka wyróżniali się na boisku zakładając nasze rękawki siatkarskie. Przyciągające uwagę rękawki siatkarskie z nadrukiem to dodatkowy atut każdego dobrego siatkarza i siatkarki. Z pewnością dobra gra powinna iść w parze z oryginalnym wyglądem, co umożliwiają takie dodatki jak rękawy do siatkówki PEHA. Z tego powodu zadbaliśmy o duży wybór zestawów kolorystycznych oraz wzorów, dzięki czemu każdy znajdzie oryginalną propozycje dla siebie.

Rękawki siatkarskie z nadrukiem sublimacyjnym

W naszym sklepie sportowym PEHA oferujemy rękawki siatkarskie na których wykonujemy nadruki sublimacyjne. Sublimacja na siatkarskie rękawki to jedna z najtrwalszych metod personalizacji odzieży sportowej. Dzięki jej wykorzystaniu mamy nieograniczone możliwości zdobienia np. możliwość dowolnego zestawienia kolorystycznego lub zaprojektowania dedykowanego wzoru dla trenujących siatkówkę. Co ważne nadruki są wytrzymałe, niespieralne oraz nie pękające – stają się integralną częścią dzianiny sportowej.

Rękawki siatkarskie damskie, męskie i dla dzieci

Siatkówka to sport, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem nie tylko wśród dorosłych zawodników lecz również wśród dzieci. Juniorzy poświęcają bardzo wiele czasu, aby dojść do poziomu swoich idoli, dlatego prócz profesjonalnej odzieży do siatkówki – koszulki, spodenek, skarpetek, nakolanników oraz butów siatkarskich -potrzebna jest również ochrona łokci i przedramion . Z tego powodu producent odzieży sportowej PEHA zaprojektował rękawki do siatkówki damskie, męskie oraz rękawki siatkarskie dla dzieci dostosowane do wzrostu, długości oraz objętości ręki.

Rękawki siatkarskie z nadrukiem zaczynają się od połowy kości ramiennej i kończą się na nadgarstku. Mają szerokie zastosowanie i coraz chętniej wykorzystywane są przez wielu sportowców. Do ich zadań należą między innymi: zwiększenie kontroli nad piłką, rozgrzanie mięśni i stawów, zabezpieczenie przed urazami, utrzymanie odpowiedniej temperatury rąk oraz przyspieszenie regeneracji po treningu czy meczu.

Rękawki do siatkówki z najlepszych dzianin sportowych

Rękawki do gry w siatkówkę powstały z myślą o osobach, których pasją jest siatkówka. Rękawki siatkarskie z nadrukiem uwzględniają potrzeby zawodników i stanowią doskonałe połączenie komfortu oraz atrakcyjnego wyglądu. Aby zapewnić jak najlepszą jakość, do ich produkcji wykorzystujemy dedykowaną dzianinę sportową GigaElastic. Ich skład (poliester z domieszką elastanu) powoduje, że rękawki siatkarskie są elastyczne i dopasowują się do kształtu ramion nie krępując przy tym ruchów zawodnika czy zawodniczki. Co warte podkreślenia elastyczna dzianina GigaElastic jest lekka oraz przewiewna, szybko schnie i dobrze odprowadza wilgoć z ramienia, dzięki czemu ręce pozostają suche nawet w ekstremalnych warunkach.