Koszulki piłkarskie

PRODUKUJEMY ORYGINALNE KOSZULKI PIŁKARSKIE

Cały proces produkcji odzieży sportowej odbywa się w Polsce. Jako polski producent odzieży sportowej – gwarantujemy polskie dzianiny i w 100% polskie koszulki piłkarskie z nadrukiem, jakością podobne do tych z najwyższej światowej półki (jak Nike czy Adidas). Koszulki piłkarskie tworzymy z najwyższej jakości dzianiny sportowej Coolmax, która ma za zadanie wentylować i odprowadzać pot z ciała piłkarza. Dodatkowo koszulka jest lekka i przyjemna w dotyku. Z pewnością koszulka piłkarska z nadrukami imienia, nazwiska czy ksywki pozwoli wyróżnić się na boisku nie tylką grą. Niewątpliwie każda bramka zdobyta w takiej koszulce potęguje smak zwycięstwa, a porażka ma mniej gorzki smak.

KOSZULKA PIŁKARSKA Z NAJLEPSZYCH DZIANIN

Profesjonalny wygląd piłkarzy jest bardzo ważny. Dobrze prezentująca się drużyna podsyca w zawodnikach i kibicach ducha sportu i wolę walki. Jeśli doda się do tego niesamowity komfort wyjątkowej, funkcyjnej dzianiny sportowej – wynikiem będzie doskonała koszulka piłkarska z nadrukami PEHA. Dzięki unikalnej budowie włókien poliestrowych – wilgoć, która wytwarza się podczas intensywnego wysiłku zostaje szybko zaabsorbowana i równomiernie rozłożona na koszulce. Daje to niesamowite uczucie suchości, komfortu i przewiewności. Odzież piłkarska szybko schnie i nie ogranicza ruchów – zapewnia piłkarzom doskonałą cyrkulację powietrza i zapobiegają przegrzewaniu się ciała. Zawodnicy, podczas meczów piłkarskich przebiegają średnio ponad 11 kilometrów – absorbcja wilgoci i zapewnienie im maksimum wygody powinno, więc stanowić priorytet. Jest to możliwe dzięki w 100% polskiej dzianinie sportowej z systemem Coolmax.

KOSZULKI PIŁKARSKIE Z NADRUKIEM NA ZAMÓWIENIE

Oprócz funkcjonalnej dzianiny poliestrowej, koszulki piłkarskie z własnym nadrukiem PEHA wyróżniają się nowoczesną, sportową linią i futurystycznym, światowym wzornictwem. Każda koszulka piłkarska na indywidulane życzenie mogą zostać spersonalizowane. Usługę nadruku sublimacyjnego oferujemy całkowicie gratis! Wszystkie indywidualne wzory, przechowujemy przez lata – dzięki temu domówienie nowej partii nie będzie stanowiło żadnego problemu – nawet po upływie czasu. W ofercie sklepu sportowego PEHA udostępniamy koszulki piłkarskie praktycznie we wszystkich możliwych kolorach. Nawet najbardziej wymagający zawodnicy z pewnością dopasują koszulki z nadrukiem piłkarskie, który odpowiada ich gustom i barwom drużyny.

Jeśli jednak nie znajdziesz niczego perfekcyjnie dopasowanego – skontaktuj się z nami! Z racji, że przy produkcji piłkarskich koszulek wykorzystujemy technikę sublimacji, możemy zaproponować dowolne zestawienie kolorystyczne. Na przykład możemy zaprojektować koszulki piłkarskie z nadrukami na zamówienie w barwach Twojego klubu, szkoły czy gminy. Godnym uwagi jest fakt, że wszystkie nadruki na stroje nanosimy za darmo. W ich skład wchodzi nadruk herbów, napisy, numery czy logotypy sponsorów. W rezultacie wybierając producenta odzieży sportowej PEHA wspólnie zaplanujemy Twoje nowe, wyjątkowe i niepowtarzalne koszulki piłkarskie.

KOSZULKI PIŁKARSKIE Z WŁASNYM NADRUKIEM – DLA KOGO SZYJEMY?

Naszymi Klientami są zarówno zawodowe, jak i amatorskie kluby piłkarskie, szkolne UKS – y oraz firmowe drużyny. Koszulki piłkarskie z własnym nadrukiem, dzięki metodzie sublimacji – pozwalają na trwałą integrację wizualną drużyny. Dzięki temu, nawet amatorska, weekendowa ekipa będzie mogła czuć się jak lider pierwszej ligi. Zamówienia mogą złożyć również osoby prywatne i stowarzyszenia – każdy kto potrzebuje sportowej odzieży z nadrukami. Oprócz piłkarskich koszulek dla dorosłych, kompleksowo ubieramy zespoły sportowe w pozostałe akcesoria piłkarskie, takie jak stroje czy dresy.