Koszulki piłkarskie

Produkujemy koszulki piłkarskie z nadrukiem

Cały proces produkcji odzieży sportowej odbywa się w Polsce. Jako polski producent odzieży sportowej – gwarantujemy polskie dzianiny i w 100% polskie koszulki piłkarskie, jakością przewyższające te z najwyższej światowej półki. W koszulce do piłki nożnej PEHA, każda bramka potęguje smak zwycięstwa, a porażka ma mniej gorzki smak.

Koszulki piłkarskie dla dzieci

Koszulki piłkarskie z nadrukiem dla dzieci to doskonały sposób na wyróżnienie na boisku każdego małego piłkarza. Koszulki piłkarskie dla dzieci, podobnie jak koszulki treningowe dla dorosłych, uszyte zostały z wyjątkowych nie krępujących ruchów dzianin, które chronią i nie podrażniają delikatnej skóry dziecka. Koszulki mogą występować w takiej samej formie graficznej jak te dla dorosłych – dodatkowo, jeśli klub juniorski ma inne barwy, które nie są tożsame z tymi, które posiadamy w ofercie – możemy zaproponować indywidualny i niepowtarzalny projekt na specjalne zamówienie!

Koszulka piłkarska z najlepszych dzianin

Profesjonalny wygląd piłkarzy jest bardzo ważny. Dobrze prezentująca się drużyna podsyca w zawodnikach i kibicach ducha sportu i wolę walki. Jeśli doda się do tego niesamowity komfort wyjątkowej, funkcyjnej dzianiny sportowej KOL – SPORT – wynikiem będzie doskonała koszulka piłkarska PEHA. Dzięki unikalnej budowie włókien poliestrowych – wilgoć, która wytwarza się podczas intensywnego wysiłku zostaje szybko zaabsorbowana i równomiernie rozłożona na koszulce. Daje to niesamowite uczucie suchości, komfortu i przewiewności. Odzież piłkarska szybko schnie i nie ogranicza ruchów – zapewnia piłkarzom doskonałą cyrkulację powietrza i zapobiegają przegrzewaniu się ciała. Zawodnicy, podczas meczu przebiegają średnio ponad 11 kilometrów – absorbcja wilgoci i zapewnienie im maksimum wygody powinno, więc stanowić priorytet. Jest to możliwe dzięki w 100% polskiej dzianinie z systemem Coolmax.

Koszulki piłkarskie z własnym nadrukiem na zamówienie

Oprócz funkcjonalnej dzianiny poliestrowej, koszulki do piłki nożnej PEHA wyróżniają się nowoczesną, sportową linią i futurystycznym, światowym wzornictwem. Każda z koszulek piłkarskich na indywidulane życzenie może zostać spersonalizowana. Usługę nadruku sublimacyjnego oferujemy całkowicie gratis! Wszystkie indywidualne wzory, przechowujemy przez lata – dzięki temu domówienie nowej partii koszulek do piłki nożnej nie będzie stanowić żadnego problemu – nawet po upływie czasu. W ofercie dostępne są praktycznie wszystkie możliwe kolory i wzory. Nawet najbardziej wymagający zawodnicy z pewnością dopasują strój piłkarski, który odpowiada ich gustom i barwom drużyny. Jeśli jednak nie znajdziesz niczego perfekcyjnie dopasowanego – skontaktuj się z nami! Wspólnie zaplanujemy Twoją nową, wyjątkową i niepowtarzalną koszulkę piłkarską.

Koszulki piłkarskie z własnym nadrukiem – dla kogo szyjemy?

Naszymi Klientami są zarówno zawodowe, jak i amatorskie kluby piłkarskie. Koszulki piłkarskie z nadrukiem, dzięki metodzie sublimacji – pozwalają na trwałą integrację wizualną drużyny. Dzięki temu, nawet amatorska, weekendowa ekipa będzie mogła czuć się jak lider pierwszej ligi. Zamówienia mogą złożyć również osoby prywatne i stowarzyszenia – każdy kto potrzebuje sportowej odzieży z nadrukiem. Oprócz koszulek treningowych do piłki nożnej dla dorosłych, kompleksowo ubieramy małych zawodników. Koszulki piłkarskie dla dzieci zamawiają od nas kluby juniorskie i szkoły.