Koszulki piłkarskie

Produkujemy koszulki piłkarskie z nadrukiem

Cały proces produkcji odzieży sportowej odbywa się w Polsce. Jako polski producent odzieży sportowej – gwarantujemy polskie dzianiny i w 100% polskie koszulki piłkarskie, jakością przewyższające te z najwyższej światowej półki. W koszulce piłkarskiej z nadrukiem PEHA, każda bramka potęguje smak zwycięstwa, a porażka ma mniej gorzki smak.

Koszulka piłkarska z najlepszych dzianin

Profesjonalny wygląd piłkarzy jest bardzo ważny. Dobrze prezentująca się drużyna podsyca w zawodnikach i kibicach ducha sportu i wolę walki. Jeśli doda się do tego niesamowity komfort wyjątkowej, funkcyjnej dzianiny sportowej – wynikiem będzie doskonała koszulka piłkarska z nadrukiem PEHA. Dzięki unikalnej budowie włókien poliestrowych – wilgoć, która wytwarza się podczas intensywnego wysiłku zostaje szybko zaabsorbowana i równomiernie rozłożona na koszulce. Daje to niesamowite uczucie suchości, komfortu i przewiewności. Odzież piłkarska szybko schnie i nie ogranicza ruchów – zapewnia piłkarzom doskonałą cyrkulację powietrza i zapobiegają przegrzewaniu się ciała. Zawodnicy, podczas meczu przebiegają średnio ponad 11 kilometrów – absorbcja wilgoci i zapewnienie im maksimum wygody powinno, więc stanowić priorytet. Jest to możliwe dzięki w 100% polskiej dzianinie z systemem Coolmax.

Koszulki piłkarskie z własnym nadrukiem na zamówienie

Oprócz funkcjonalnej dzianiny poliestrowej, koszulki piłkarskie z własnym nadrukiem PEHA wyróżniają się nowoczesną, sportową linią i futurystycznym, światowym wzornictwem. Każda z koszulek piłkarskich na indywidulane życzenie może zostać spersonalizowana. Usługę nadruku sublimacyjnego oferujemy całkowicie gratis! Wszystkie indywidualne wzory, przechowujemy przez lata – dzięki temu domówienie nowej partii koszulek piłkarskich z własnym nadrukiem na zamówienie nie będzie stanowić żadnego problemu – nawet po upływie czasu. W ofercie udostępniamy praktycznie wszystkie możliwe kolory i wzory. Nawet najbardziej wymagający zawodnicy z pewnością dopasują koszulki piłkarskie z nadrukiem, który odpowiada ich gustom i barwom drużyny. Jeśli jednak nie znajdziesz niczego perfekcyjnie dopasowanego – skontaktuj się z nami! Wspólnie zaplanujemy Twoją nową, wyjątkową i niepowtarzalną koszulkę piłkarską.

Koszulki piłkarskie z własnym nadrukiem – dla kogo szyjemy?

Naszymi Klientami są zarówno zawodowe, jak i amatorskie kluby piłkarskie. Koszulki piłkarskie z własnym nadrukiem, dzięki metodzie sublimacji – pozwalają na trwałą integrację wizualną drużyny. Dzięki temu, nawet amatorska, weekendowa ekipa będzie mogła czuć się jak lider pierwszej ligi. Zamówienia mogą złożyć również osoby prywatne i stowarzyszenia – każdy kto potrzebuje sportowej odzieży z nadrukiem. Oprócz koszulek piłkarskich z nadrukiem dla dorosłych, kompleksowo ubieramy małych zawodników m.in. kluby piłkarskie z wieloma grupami młodzieżowymi.