Koszulki piłkarskie dla dzieci

Produkujemy koszulki piłkarskie dla dzieci

W sklepie sportowym PEHA dbamy o wygodę każdego – od dorosłych po najmłodszych pasjonatów sportu. Przede wszystkim koszulka piłkarska dla dziecka powinna być funkcjonalna i zapewniać pełną swobodę ruchów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, jaką jest produkcja odzieży sportowej – jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze ubrania dla młodych piłkarzy. Wśród nich są: dresy treningowe dla dzieci, bluzy piłkarskie dla dzieci i wiele innych elementów garderoby. Co wyróżnia nas od innych? Całość procesów produkcji i wszystkie dzianiny są w 100% polskie!

Koszulka piłkarska dla dzieci z najlepszych dzianin

Wszystkie koszulki piłkarskie dla dzieci PEHA wykonujemy z dbałością o najmniejszy detal. Wysokiej jakości dzianiny funkcyjne, wykonane z polskich dzianin poliestrowych to pierwszy krok w stronę nowego wymiaru poczucia wygody. Każda koszulka sportowa dla dzieci jest uszyta z dzianiny CoolMax (100% poliester). Z pewnością jest nie tylko szybkoschnąca, miła w dotyku i lekka, ale również skutecznie odprowadza wilgoć z ciała młodego zawodnika.

Koszulki piłkarskie dla dzieci z własnym nadrukiem sublimacyjnym

Koszulka piłkarska dla dziecka z nadrukiem to jeden z ważniejszych elementów garderoby sportowca. W sklepie sportowym PEHA oferujemy BEZPŁATNĄ usługę sublimacji. Jest to bardzo trwała metoda, dzięki której nadruk jest integralną częścią dzianiny – nie odkleja się i nie pęka. Koszulka piłkarska dla dziecka z imieniem czy nazwą klubu zapewnia profesjonalny wygląd na boisku, niezależnie od tego, w jakiej lidze gra młody piłkarz.

Oryginalne koszulki piłkarskie dla dzieci – wyróżnij się na boisku!

Koszulka piłkarska dla dziecka z nadrukiem sublimacyjnym, a także jej szeroka gama wzorów i kolorów pozwalają każdemu zespołowi na osiągnięcie jedynego w swoim rodzaju, oryginalnego wizerunku drużyny. Koszulka piłkarska dla dziecka z imieniem, dowolnym numerem, napisem lub logotypem idealnie współgra z nowoczesnym projektem graficznym marki sportowej PEHA!