Stroje siatkarskie dla dzieci

Produkujemy stroje siatkarskie dla dzieci

Stroje siatkarskie dla dzieci firmy sportowej PEHA to wysokogatunkowe komplety składające się z przewiewnej koszulki i komfortowych, nieograniczających ruchów spodenek. Zarówno całość produkcji, jak i materiały, które wykorzystujemy do szycia strojów są w 100% polskie! Opierając się na naszym wieloletnim, nie tylko teoretycznym doświadczeniu w sporcie, udało nam się stworzyć wyjątkową kolekcję ubrań dla najmłodszych pasjonatów sportów drużynowych.

Strój siatkarski dla dzieci z najlepszych dzianin

Jako polski producent odzieży sportowej umożliwiamy szeroki wybór graficzny i aż 2 rodzaje dzianin, z których szyjemy strój siatkarski dla dzieci. Elastyczna i wygodna dzianina GigaElastic jest uzupełniona dodatkiem prawdziwego elastanu, który zapewnia, że strój nie będzie krępował ruchów i będzie doskonale dopasowany do sylwetki młodego zawodnika. Przewiewna i lekka dzianina CoolMax, dzięki wykorzystaniu unikalnej struktury przędzy poliestrowej, na bieżąco odprowadza wilgoć z ciała siatkarza, szybko schnie i dobrze cyrkuluje powietrze między materiałem, a skórą.

Strój do siatkówki dla dzieci z nadrukiem sublimacyjnym

Dzięki naszej specjalnej ofercie, udostępniamy całkowicie bezpłatną usługę sublimacji na odzieży sportowej (przy zamówieniach powyżej 6 sztuk). Strój do siatkówki dla dzieci z nadrukiem sublimacyjnym jest doskonałym sposobem na wyróżnienie zawodników na boisku przy zachowaniu spójnego wyglądu każdego z graczy. Sublimowany komplet do siatkówki dla dzieci jest odporny na zniszczenie – pranie i częste, intensywne użytkowanie. Napis, logo i każdy inny dowolny nadruk nie odkleją się i nie pękną.