Stroje siatkarskie dla dzieci

Produkujemy stroje siatkarskie dla dzieci

Stroje siatkarskie dla dzieci PEHA to wysokogatunkowe komplety składające się z przewiewnej koszulki i nieograniczających ruchów spodenek. Zarówno całość produkcji, jak i materiały, które wykorzystujemy do szycia strojów są w 100% polskie! Opierając się na naszym wieloletnim, udało nam się stworzyć wyjątkową kolekcję ubrań dla najmłodszych pasjonatów sportów drużynowych.

Strój siatkarski dla dzieci z najlepszych dzianin

Jako polski producent odzieży sportowej umożliwiamy szeroki wybór graficzny strojów. Dodatkowo dajjemy do wyboru aż 2 rodzaje dzianin, z których szyjemy stroje siatkarskie dla dzieci. Elastyczna dzianina GigaElastic jest uzupełniona dodatkiem elastanu, który zapewnia, że strój nie będzie krępował ruchów i będzie doskonale dopasowany do sylwetki młodego zawodnika. Przewiewna i lekka dzianina Coolmax, szybko schnie i dobrze cyrkuluje powietrze między materiałem, a skórą.

Strój do siatkówki dla dzieci z nadrukiem sublimacyjnym

Dzięki naszej specjalnej ofercie, udostępniamy całkowicie bezpłatną usługę sublimacji na strojach sportowych dla dzieci (przy zamówieniach powyżej 6 sztuk). Z pewością strój do siatkówki dla dzieci z nadrukiem sublimacyjnym jest doskonałym sposobem na wyróżnienie zawodników na boisku przy zachowaniu spójnego wyglądu każdego z graczy. Dodatkowo sublimowany komplet do siatkówki dla dzieci jest odporny na zniszczenie – pranie i częste, intensywne użytkowanie. Napis, logo i każdy inny dowolny nadruk nie odkleją się i nie pękną.