Narzutki piłkarskie

Produkujemy narzutki piłkarskie

Podczas treningów w obrębie jednego zespołu, podczas zajęć szkolnych i spontanicznych „weekendowych” spotkań, jednolity wygląd zawodników na boisku może utrudnić grę. Taka sytuacja ma również miejsce gdy przeciwne drużyny mają zbliżone kolorystycznie koszulki piłkarskie. Na szczęście istnieje bardzo proste wyjście, szybko rozwiązujące ten problem. W sklepie sportowym PEHA oferujemy plastrony piłkarskie, które po nałożeniu na koszulki lub dresy piłkarskie pozwalają na wyraźny podział drużyny i zawodników. Producent odzieży sportowej PEHA szyje wszystkie produkty w Polsce – szyjemy kamizelki do piłki nożnej z jakościowych, polskich dzianin. To daje gwarancję zachowania najwyższej jakości, dbałości o najmniejsze detale wykończenia i ogólny stan wizualny przy zachowaniu bardzo atrakcyjnej ceny. Produkujemy znaczniki piłkarskie w 5 najpopularniejszych kolorach (kolor: żółty, niebieski, różowy, pomarańczowy i zielony), które możesz zamówić w serwisie PEHA. Dodatkowo producent udostępnia znaczniki w rozmiarach seniorskich i dla dzieci.

Znaczniki sportowe z najwyższej jakości dzianin

Jednym z najlepszych i najbardziej uniwersalnych sposobów na rozróżnienie zawodników na boisku i podczas treningów jest wykorzystanie kolorowych znaczników sportowych. Firma PEHA udostępnia kamizelki sportowe wykonane z najwyższej jakości, polskich dzianin poliestrowych. Przede wszystkim cały proces szycia odbywa się w Polsce. To gwarancja zachowania atrakcyjnej ceny przy wysokiej jakości wykończenia produktu. Z pewnością znacznik piłkarski jest przydatny w większości dyscyplin sportowych takich, jak koszykówka, piłka ręczna, siatkówka, piłka nożna, hokej itp. Dodatkowo plastrony sportowe PEHA to również niezastąpione akcesoria w szkołach i szkółkach sportowych – niezbędne do gier, zabaw i podczas treningów.

Znacznik treningowy – niezbędny na boisku

Znaczniki treningowe są nieodłącznym elementem treningu na świeżym powietrzu i na boisku. Pozwalają na wyraźne rozdzielenie zawodników podczas gry, co jest bardzo ważne w przypadku posiadania takich samych lub podobnych strojów sportowych wśród graczy. Dzięki intensywnej kolorystyce znaczników i wygodnej formie kamizelki – zawodnicy i trenerzy z dalekiej odległości mogą obserwować poczynania graczy i ich pozycję na boisku. Znacznik to najprostszy i najtańszy sposób na identyfikację wizualną– bez konieczności inwestowania w kilka wersji strojów sportowych. Znaczniki treningowe zakłada się na odzież do piłki nożnej lub oficjalny strój sportowy. Bez wątpienia nie ograniczają ruchów ciała i nie powodują przegrzania. Co więcej gwarantują swobodę przepływu powietrza i są niebywale lekkie.