Narzutki piłkarskie

Produkujemy narzutki piłkarskie

Podczas treningów w obrębie jednego zespołu, podczas zajęć szkolnych i spontanicznych „weekendowych” spotkań, jednolity wygląd zawodników na boisku może utrudnić grę. Taka sytuacja ma również miejsce gdy przeciwne drużyny mają zbliżone kolorystycznie stroje piłkarskie. Na szczęście istnieje bardzo proste wyjście, szybko rozwiązujące ten problem. Jako polski producent odzieży sportowej, oferujemy narzutki piłkarskie, które po nałożeniu na strój piłkarski lub dresy piłkarskie pozwalają na wyraźny podział drużyny i zawodników. Cały proces produkcji narzutek piłkarskich odbywa się w Polsce – szyjemy z jakościowych, polskich dzianin. To daje gwarancję zachowania najwyższej jakości, dbałości o najmniejsze detale wykończenia i ogólny stan wizualny przy zachowaniu bardzo atrakcyjnej ceny.

Plastrony piłkarskie – niezbędne do treningu

Podczas regularnych treningów piłki nożnej, niezbędnym elementem wyposażenia piłkarzy są plastrony piłkarskie. Umożliwiają one podział wewnętrzny drużyny, co jest niezbędne kiedy gracze mają takie same stroje piłkarskie lub trenują w dresach. Plastrony piłkarskie powinny znajdować się również w podstawowym wyposażeniu szkółek piłki nożnej dla dzieci i szkołach. To najlepsze rozwiązanie, które umożliwia widoczną identyfikację zawodników na boisku, hali i podczas treningów na świeżym powietrzu.

Kamizelki piłkarskie

Kamizelki piłkarskie producenta odzieży sportowej PEHA są wyprodukowane w Polsce, z polskich dzianin. Są lekkie, przewiewne i szybkoschnące – nie chłoną potu. Odporne na częste pranie i zabrudzenia. Dzięki pięciu różnorodnym wersjom kolorystycznym, można dowolnie dopasować kolory narzutek do indywidualnych potrzeb. Kamizelki nakłada się na koszulki piłkarskie. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości dzianiny, narzutki piłkarskie nie krępują ruchów, nie przeszkadzają w aktywności i nie powodują przegrzewania. Są odporne na blaknięcie i lekkie. Dzięki swojej przemyślanej budowie – doskonale dopasowują się do każdej sylwetki.