Stroje siatkarskie damskie

PRODUKUJEMY PROFESJONALNE STROJE SIATKARSKIE DAMSKIE

Siatkówka w ostatnich latach zdobyła ogromną popularność – również wśród kobiet. Osiągnięć w tej dziedzinie sportowej nie da się nie zauważyć. W związku ze zwiększonym zainteresowaniem, pojawiła się potrzeba stworzenia odpowiednich strojów siatkarskich damskich dopasowanych do potrzeb siatkarek. Jako, że sport jest naszą pasją, chcemy wspierać prężnie rozwijające się dziedziny poprzez wysokiej jakości odzież do siatkówki. Stroje siatkarskie damskie produkujemy z bardzo dobrych jakościowo dzianin sportowych, w dopasowanym kroju oraz łączymy je z darmowym nadrukiem sublimacyjnym. Z pewnością wyróżnia je stylowa, nowoczesna grafika, która pozwala wyróżnić się na boisku nie tylka grą. Co więcej cena za stroje jest bardzo przystępna, biorąc pod uwagę, że cały nadruk jest w gratisie.

DAMSKIE STROJE SIATKARSKIE Z NADRUKIEM SUBLIMACYJNYM

Na specjalne życzenie, oferujemy usługę sublimacji na stroje siatkarskie damskie według dostarczonego, przez Klienta projektu. Nadruk sublimacyjny jest jednym z najlepszych i najtrwalszych rozwiązań służących do personalizacji odzieży do siatkówki. Na stroje do siatkówki damskie może zostać naniesione dowolne logo, numer i napis. Nadruk będzie elastyczny tak samo jak dzianina, na której się znajduję – będzie po prostu jej integralną częścią. Z pewnością nadruki naniesione metodą sublimacji są bardzo trwałe – nie odklejają się i nie pękają. Co więcej nie zależnie od ilości nadruków na koszulki siatkarskie cena pozostaje bez zmian – nadruki sublimacyjne dajemy w gratisie! Jest to olbrzymia oszczędność pieniędzy dla zespołów, które posiadają kilka nadruków.

Godnym uwagi jest fakt, że sublimacja pozwala na dowolne zestawienie kolorystyczne. Jeśli nie ma stroju w barwach Twojego klubu to nic się nie martw. Nieograniczone możliwości sublimacji sprawiają, że producent odzieży sportowej PEHA może przygotować strój siatkarski damski w kolorystyce wybranej przez Klienta. Z pewnością wybierając strój siatkarski damski PEHA każda drużyna wyróżni się na tle konkurencji.

STROJE SIATKARSKIE DAMSKIE Z NAJLEPSZYCH DZIANIN

W naszej kolekcji zarówno profesjonalne, jak i początkujące siatkarki, znajdą produkty doskonale odpowiadające ich potrzebom. Po pierwsze nasze stroje siatkarskie damskie PEHA są nie tylko wygodne, ale i kobiece. Chcemy, żeby siatkarki wyróżniały się pięknym strojem, w którym będą mogły poczuć się sobą. Połączyliśmy więc lekki, dobrze dopasowujący się do ciała materiał, z kobiecym, dopasowanym krojem. Siatkówka jest dynamicznym sportem, dlatego strój siatkarski damski zaprojektowaliśmy tak, by nie ograniczał ruchów ciała, dzięki czemu gra staje się o wiele bardziej efektywna. Jednocześnie stroje siatkarskie damskie są bardzo funkcjonalne – zapewniają odpowiednią wentylację oraz odprowadzają wilgoć z powierzchni ciała. Dzięki temu zapewniają komfort nawet podczas bardzo intensywnych treningów czy meczów. W przypadku siatkówki oferujemy aż dwa rozwiązania w zakresie funkcjonalności dzianin, z których produkujemy damskie stroje. W pierwszym przypadku szyjemy stroje siatkarskie damskie wykorzystując dzianinę Coolmax, która gwarantuje uczucie suchości, zapobiega przegrzaniu i zapewnia wysoki komfort noszenia. Drugą opcją jest dzianina sportowa Gigaelastic, czyli wykorzystanie doskonale przylegającej do ciała mieszanki elastanu i włókien poliestrowych – zapewnia to swobodę ruchów i podkreślenie linii sylwetki. Z pewnością obydwie dzianiny są bardzo wytrzymałe, dzięki czemu możesz wykorzystywać stroje przez lata.

KOMPLETY SIATKARSKIE DAMSKIE NA ZAMÓWIENIE

Dostępne w ofercie producenta odzieży PEHA sportowe stroje siatkarskie damskie to swoboda, komfort i wygoda. W żaden sposób nie krępują ruchów. Są ponadto dostępne w modnych wzorach – od klasycznych, po kobiece motywy kwiatowe. Chcąc jeszcze lepiej dopasować się do gustu siatkarek, oferujemy bogatą paletę kolorystyczną (dostępne kolory: niebieski, biały, czerwony, różowy, zielony, żółty i wiele innych). Dzięki temu z łatwością wybierzesz ten strój do siatkówki, który idealnie będzie odpowiadał Twoim indywidualnym potrzebom. Dodatkowo duża ilość rozmiarów, pozwala dopasować strój siatkarski damski do swoich potrzeb. Zaufaj polskiej marce sportowej. Naszym celem jest produkcja najwyższej jakości odzieży sportowej. Warto zainwestować w taki strój siatkarski damski, który będzie idealnie współgrał z ruchem Twojego ciała. W przypadku koszulki oferujemy aż dwie metody wykończenia rękawa – bezrękawnik lub krótki, klasyczny rękaw.

Z racji, że jesteśmy producentem odzieży sportowej i wszystkie produkty powstają w Polsce, możemy zaprojektować stroje siatkarskie damskie na zamówienie. Projektując taki strój siatkarski damski potrzebujemy dostać wytyczne co do projektu – opis jakbyśmy chcieli, żeby wyglądała koszulki, inspiracje itp. Wtedy Nasi graficy zabierają sie do pracy i wysyłają przykładowe siatkarskie stroje do wyboru.