Stroje siatkarskie damskie

Produkujemy profesjonalne stroje do siatkówki

Siatkówka w ostatnich latach zdobyła ogromną popularność – również wśród kobiet. Osiągnięć w tej dziedzinie sportowej nie da się nie zauważyć. W związku ze zwiększonym zainteresowaniem, pojawiła się potrzeba stworzenia odpowiednich strojów do siatkówki dopasowanych do potrzeb siatkarek. Jako, że sport jest naszą pasją, chcemy wspierać prężnie rozwijające się dziedziny poprzez wysokiej jakości odzież sportową.

Sublimowany strój do siatkówki

Na specjalne życzenie, oferujemy bezpłatną usługę sublimacji strojów siatkarskich według dostarczonego, dowolnego projektu. Nadruk sublimacyjny jest jednym z najlepszych i najtrwalszych rozwiązań służących do personalizacji odzieży sportowej. Na koszulkę siatkarską może zostać naniesione dowolne logo, numer i napis. Nadruk będzie elastyczny tak samo jak dzianina, na której się znajduję – będzie po prostu jej integralną częścią.

Damski strój siatkarski z najlepszych dzianin

W naszej kolekcji zarówno profesjonalne, jak i początkujące siatkarki, znajdą produkty doskonale odpowiadające ich potrzebom. Po pierwsze nasze stroje siatkarskie PEHA są nie tylko wygodne, ale i kobiece. Chcemy, żeby siatkarki wyróżniały się pięknym strojem, w którym będą mogły poczuć się sobą. Połączyliśmy więc lekki, dobrze dopasowujący się do ciała materiał, z kobiecym krojem. Jednocześnie strój do siatkówki jest bardzo funkcjonalny – zapewnia odpowiednią wentylację oraz odprowadza wilgoć z powierzchni ciała. Dzięki temu zapewnia komfort nawet podczas bardzo intensywnych treningów.W przypadku siatkówki oferujemy aż dwa rozwiązania w zakresie funkcjonalności dzianin. Pierwszym jest wykonanie stroju siatkarskiego w technologii CoolMax, która gwarantuje uczucie suchości, zapobiega przegrzaniu i zapewnia wysoki komfort nawet podczas intensywnych treningów. Drugą opcja jest GigaElastic, czyli wykorzystanie doskonale przylegającej do ciała mieszanki elastanu i włókien poliestrowych – zapewnia to swobodę ruchów i podkreślenie linii sylwetki.

Komplet siatkarski na zamówienie

Dostępne w ofercie naszej hurtowni odzieży sportowej stroje siatkarskie PEHA to swoboda i wygoda. W żaden sposób nie krępują ruchów. Są ponadto dostępne w modnych wzorach – od klasycznych, po kobiece motywy kwiatowe. Chcąc jeszcze lepiej dopasować się do gustu siatkarek, oferujemy bogatą paletę kolorystyczną. Dzięki temu z łatwością wybierzesz ten strój, który idealnie będzie odpowiadał Twoim indywidualnym potrzebom. Zaufaj polskiej marce. Naszym celem jest produkcja najwyższej jakości odzieży sportowej. Warto zainwestować w taki komplet siatkarski, który będzie idealnie współgrał z ruchem Twojego ciała. W przypadku koszulek do siatkówki oferujemy aż trzy metody wykończenia rękawa – bezrękawnik, lekkie skrzydełka i krótki, klasyczny rękaw.
.