Koszulki sportowe z nadrukiem

PRODUKUJEMY KOSZULKI SPORTOWE Z NADRUKIEM

Producent odzieży sportowej PEHA doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna jest wygoda. Żeby dać z siebie wszystko na treningu, to co nosimy nie może nas rozpraszać. Zresztą nawet na co dzień nikt nie lubi nosić ubrań, które nie zapewniają wygody. Z tego powodu w naszej ofercie znalazły się wysokiej jakości koszulki sportowe z nadrukiem. Jest to niezastąpiona część odzieży sportowej – przydatna praktycznie w każdej dziedzinie sportu.

Koszulki sportowe z własnym nadrukiem produkujemy z wysokiej jakości dzianiny sportowej Coolmax, idealnej do uprawiania sportów. W rezultacie produkowane koszulki mają właściwości termoregulacyjne – są przewiewne oraz doskonale odprowadzają pot z ciała. Dodatkowo dzianina jest elastyczna i daje przyjemne uczucie miękkości.

Godnym uwagi jest fakt, że koszulki sportowe z własnym nadrukiem szyjemy w dopasowanym kroju dedykowanym dla mężczyzn oraz dla kobiet. Dla Pań koszulki są taliowane, natomiast męskie proste. Wszystkie kroje powstały przy współpracy z profesjonalnymi sportowcami, dzięki czemu koszulki sportowe marki sportowej PEHA są funkcjonalne i zapewniają maksymalny komfort podczas aktywności.

Koszulki z nadrukiem PEHA powstają dzięki wykorzystaniu techniki sublimacji, dzięki czemu grafiki są wtapiane w materiał, co powoduje, że nadruk staje się integralną częścią dzianiny. Nadruki sublimacyjne są odporne na wielokrotne pranie oraz doskonale odwzorowują kolory przetransportowane na koszulki oraz odzież sportową sygnowaną logiem PEHA.

KOSZULKI SPORTOWE Z NADRUKIEM DAMSKIE

W ostatnich latach niezwykła popularność zdobyły koszulki sportowe z nadrukiem zwane T-shirt. Ze względu na swoją uniwersalność spotyka się je dosłownie wszędzie – w szkołach, na spacerze, w pracy i oczywiście na treningach. Swoją popularność zawdzięczają wygodzie, jaką zapewnia ten krój. Ten aspekt szczególnie doceniają osoby spędzające czas aktywnie. Podczas treningów lub innych aktywności, komfort ma niebagatelne znaczenie. Tylko mając zapewnioną wygodę można w pełni skupić się na osiąganiu wyznaczonych celów i przekraczaniu własnych ograniczeń. W naszej ofercie można znaleźć funkcjonalne koszulki sportowe z nadrukiem, które świetnie spełnią swoją rolę nie tylko podczas aktywności fizycznej. Mogą również stać się jednym z ulubionych elementów luźnej odzieży weekendowej.

Odzież sportowa marki sportowej PEHA udostępniona w naszym sklepie wyróżnia się światowym designem, który zwraca na siebie uwagę. Wszystkie wzory są autorskimi projektami i szyte są od podstaw w Polsce z najlepszych dostępnych materiałów. Z pewnością kwestia estetyczna jest jednym z argumentów, dla których warto skorzystać z oferty producenta odzieży sportowej PEHA.

KOSZULKI SPORTOWE Z WŁASNYM NADRUKIEM Z NAJLEPSZYCH DZIANIN

Nasze koszulki sportowe wyprodukowaliśmy z wysokiej jakości materiałów. Miały być one jak najbardziej funkcjonalne – i udało nam się to osiągnąć. Koszulka sportowa z własnym nadrukiem PEHA zapewnia odpowiednią wentylację, co gwarantuje uczucie komfortu nawet podczas bardzo intensywnych treningów. Dzianina sportowa jest jednocześnie lekka i dopasowuje się do ciała. Z pewnością koszulki z nadrukiem PEHA spokojnie można wykorzystać do treningów, gdyż nie krępują ruchów – możesz więc czuć się swobodnie w każdej sytuacji. Każde zamówienie może zostać uzupełnione w nadruki – bezpłatną usługę sublimacji. W jej skład wchodzi nadruk logo firmy czy innej grafiki jak herb, które nanosimy zgodnie z wizją Klienta. To dobry sposób na personalizację koszulek sportowych na różne okazje – pikniki firmowe, zjazdy rodzinne, wieczory kawalerskie i wszystkie inne okazje, niekoniecznie związane ze sportem. Godnym uwagi jest fakt, że koszulki sportowe udostępniamy w wielu rozmiarach, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni rozmiar dla siebie.

KOSZULKI SPORTOWE Z NADRUKIEM NA ZAMÓWIENIE

Oczywiście nasze koszulki sportowe na zamówienie nie są zarezerwowane jedynie dla sportowców. Nasza koszulka sportowa ma klasyczny krój i przyjemny materiał, który sprawia, że może być noszona również na co dzień – kiedy masz tylko na to ochotę. Żebyś mógł czuć się w pełni sobą, zadbaliśmy o możliwość wybrania dowolnego zestawienia kolorystycznego. Wszystko po to, żeby każda osoba korzystająca z naszej oferty znalazła coś dla siebie. Nasze koszulki z nadrukiem doskonale prezentują się na żywo – przyciągają uwagę modnym wzorem. Wyglądaj efektownie w każdej chwili, zarówno podczas treningu, jak i podczas codziennych zajęć. Właśnie w tym celu powstała nasza kolekcja dla sportowców i nie tylko.

Wspomniana sublimacja daje nieograniczone możliwości w projektowaniu koszulek sportowych, tym bardziej na zamówienie. Bo któż by nie chciał wyróżnić się indywidualną grafiką czy projektem na koszulce? Z pewnością nasza firma sportowa mu w tym pomoże. Wypróbuj prawdziwą polską jakość!

ODDYCHAJĄCE KOSZULKI COOLMAX W SAM RAZ NA BIEGI

Oferta producenta odzieży sportowej PEHA opiera się na produktach do takich dyscyplin jak piłka nożna, siatkówka oraz koszykówka. Niewątpliwie wszystkie produkty powstają dzięki wykorzystywaniu funkcjonalnych materiałów, które doskonale nadają się również jako koszulki do biegania. Oddychające, przewiewne, wentylujące ciało, odprowadzające pot to tylko niektóre z cech, które posiadają. Dodatkowo są miłe w dotyku oraz lekkie i trwałe. Z racji, że wszystkie produkty powstają w Polsce, możemy zaprojektować indywidualny wzór nawiązujący do logo firmy. Identyfikacja wizualna drużyny na różnego rodzaju meetingach zwróci uwagę i podniesie prestiż firmy.

PROJEKTOWANIE KOSZULEK SPORTOWYCH – KOSZULKA SPORTOWA Z NADRUKIEM WEDŁUG WŁASNEGO PROJEKTU

Z pewnością każdy myślał o zaprojektowaniu własnej koszulki z nadrukiem. Pytanie tylko jak to zrobić? Producent odzieży sportowej PEHA do swojej produkcji wykorzystuję technologię sublimacji, która daje nieskończone możliwości projektowania. Sublimacja jest trwała techniką znakowania odzieży sportowej, nie pęka, nie odkleja się i jest odporna na wielokrotne pranie. Jesteśmy w stanie zrealizować wszelakie projekty według wizji przesłanej przez Klienta. Zanim przystąpimy do realizacji zamówienia przygotowujemy wcześniej projekt dedykowany tylko dla wybranej drużyny czy klubu. Z pewnością koszulka sportowa własnego projektu pozwolą wyróżnić się w tłumie.