Stroje siatkarskie męskie

PRODUKUJEMY STROJE SIATKARSKIE

Siatkówka jest sportem, który należy do jednych z bardziej popularnych gier zespołowych na całym świecie. Przyciąga coraz więcej entuzjastów gry zarówno czysto amatorskiej, jak i profesjonalnej. Chociaż do gry nie potrzeba wiele, to podczas regularnych treningów warto zwrócić więcej uwagi na wyposażenie – w szczególności na strój do siatkówki. Mogłoby się wydawać, że do siatkówki nie potrzeba odpowiedniego ubrania. Jednak wystarczy raz założyć profesjonalnie wykonane stroje siatkarskie, żeby poczuć różnicę.

STROJE SIATKARSKIE Z NADRUKIEM SUBLIMACYJNYM

Każdy strój siatkarski, na specjalne życzenie może być uzupełniony nadrukiem sublimacyjnym. Usługę sublimacji na odzież sportową oferujemy całkowicie gratis. Nadruk sublimacyjny jest trwały – nie odkleja się i nie pęka. Jest równie elastyczny jak dzianina, z której wykonujemy stroje siatkarskie męskie. Możliwe jest naniesienie na stroje siatkarskie dowolnego projektu – może to być nazwisko lub pseudonim gracza, nazwa drużyny, logotyp sponsora i każdy inny dowolny napis. Sublimacja to najlepszy sposób na profesjonalną personalizację odzieży do siatkówki.

STRÓJ SIATKARSKI Z NAJLEPSZYCH DZIANIN

W ofercie naszego sklepu sportowego PEHA znajdują się najwyższej jakości stroje siatkarskie, które w znaczny sposób poprawiają komfort gry. Dzieje się to przez zapewnienie pełnej swobody ruchów dzięki dobrze dopasowanemu, ale nie krępującemu ciała krojowi koszulki i spodenek. Do ich produkcji zastosowano również specjalny materiał, który zwiększa wentylację ciała (odprowadzając nadmiar wilgoci) – ma to szczególne znaczenie podczas intensywnych treningów. Cały strój siatkarski jest niezwykle wygodny i lekki, wszystko po to by siatkarz w każdej sytuacji mógł dać z siebie wszystko. Stroje siatkarskie produkujemy z dwóch funkcjonalnych dzianin sportowych. Pierwszą jest Coolmax, która zapewnia pełny komfort podczas gry i zapobieganie przegrzaniu. Drugą opcją jest Gigaelastic, czyli mieszanka komfortowego elastanu i wysokiej jakości włókien poliestrowych.

STROJE SIATKARSKIE NA ZAMÓWIENIE

Chociaż męskie stroje siatkarskie zostały stworzone z myślą o potrzebach profesjonalnych siatkarzy, z powodzeniem mogą z nich korzystać również amatorzy, którzy rozwijają swoją pasję. Żeby jeszcze bardziej wpasować się w gusta współczesnych graczy, zadbaliśmy o współczesne, modne wzornictwo. Oferta kolorystyczna jest bardzo szeroka. Dzięki temu można z łatwością dopasować strój siatkarski do własnych upodobań. Nasza kolekcja sublimowanych kompletów meczowych z pewnością sprosta wymaganiom i potrzebom każdego siatkarza. Jeśli żaden z proponowanych przez nas modeli nie spełnił Państwa oczekiwań prosimy o informację. Na specjalne życzenie umożliwiamy zaprojektowanie unikalnego wzoru odzieży sportowej według Państwa projektu. Dzięki temu każdy znajdzie w naszej ofercie idealne barwy dla siebie i swojej drużyny.

PEHA – PROFESJONALNY SKLEP SIATKARSKI

W naszym internetowym sklepie sportowym mieści się oferta kompletnej garderoby każdego sportowca. Dla siatkarzy przewidujemy wysokiej jakości stroje siatkarskie, dresy siatkarskie, skarpety do siatkówki i sublimowane koszulki siatkarskie. Osoby poszukujące odzież do siatkówki, mogą skompletować każdy niezbędny element garderoby – od bluzy siatkarskiej po treningowe skarpety.