Stroje siatkarskie męskie

Produkujemy stroje siatkarskie z nadrukiem

Siatkówka jest sportem, który należy do jednych z bardziej popularnych gier zespołowych na całym świecie. Przyciąga coraz więcej entuzjastów gry zarówno czysto amatorskiej, jak i profesjonalnej. Chociaż do gry nie potrzeba wiele, to podczas regularnych treningów warto zwrócić więcej uwagi na wyposażenie – w szczególności na dobór odpowiedniego stroju siatkarskiego. Mogłoby się wydawać, że do siatkówki nie potrzeba odpowiedniego ubrania. Jednak wystarczy raz założyć profesjonalnie wykonany strój do siatkówki, żeby poczuć różnicę.

Sublimowane stroje siatkarskie

Każdy strój siatkarski, na specjalne życzenie może być uzupełniony nadrukiem sublimacyjnym. Usługę sublimacji na odzieży sportowej oferujemy całkowicie gratis. Nadruk sublimacyjny jest trwały – nie odkleja się i nie pęka. Jest równie elastyczny jak dzianina, z której został wykonany strój sportowy. Możliwe jest naniesienie na koszulkę do siatkówki dowolnego projektu – może to być nazwisko lub pseudonim gracza, nazwa drużyny, logotyp sponsora i każdy inny dowolny napis. Sublimacja to najlepszy sposób na profesjonalną personalizację odzieży do siatkówki.

Strój siatkarski z najlepszych dzianin

W ofercie naszej hurtowni odzieży sportowej znajdują się najwyższej jakości komplety siatkarskie PEHA, które w znaczny sposób poprawiają komfort gry. Dzieje się to przez zapewnienie pełnej swobody ruchów dzięki dobrze dopasowanemu, ale nie krępującemu ciała krojowi stroju. Do jego produkcji zastosowano również specjalny materiał, który zwiększa wentylację ciała (odprowadzając nadmiar wilgoci) – ma to szczególne znaczenie podczas intensywnych treningów. Cały strój do siatkówki jest niezwykle wygodny i lekki, wszystko po to by siatkarz w każdej sytuacji mógł dać z siebie wszystko.W przypadku strojów sportowych do siatkówki męskiej oferujemy aż dwie funkcjonalne dzianiny. Pierwszą jest CoolMax, która zapewnia pełny komfort podczas gry i zapobieganie przegrzaniu. Drugą opcją jest GigaElastic, czyli mieszanka komfortowego elastanu i wysokiej jakości włókien poliestrowych.

Stroje siatkarskie na zamówienie

Chociaż stroje do siatkówki zostały stworzone z myślą o potrzebach profesjonalnych siatkarzy, z powodzeniem mogą z nich korzystać również amatorzy, którzy rozwijają swoją pasję. Żeby jeszcze bardziej wpasować się w gusta współczesnych graczy, zadbaliśmy o współczesne, modne wzornictwo. Oferta kolorystyczna jest bardzo szeroka. Dzięki temu można z łatwością dopasować strój siatkarski do własnych upodobań. Nasza kolekcja sublimowanych kompletów meczowych z pewnością sprosta wymaganiom i potrzebom każdego siatkarza.Jeśli żaden z proponowanych przez nas modeli nie spełnił Państwa oczekiwań prosimy o informację. Na specjalne życzenie umożliwiamy zaprojektowanie unikalnego wzoru odzieży sportowej według Państwa projektu. Dzięki temu każdy znajdzie w naszej ofercie idealne barwy dla siebie i swojej drużyny.

PEHA – profesjonalny sklep siatkarza

W naszym sklepie z odzieżą sportową mieści się oferta kompletnej garderoby każdego sportowca. Dla siatkarzy przewidujemy wysokiej jakości stroje do siatkówki, dresy siatkarskie, skarpety do siatkówki i sublimowane koszulki siatkarskie. Osoby poszukujące odzieży sportowej do siatkówki, mogą skompletować każdy niezbędny element garderoby – od bluzy siatkarskiej po treningowe skarpety.