Skarpety piłkarskie

Produkujemy skarpety do piłki nożnej

Aktywność każdego piłkarza opiera się głównie na wykorzystaniu nóg. To one wykonują najwięcej pracy, zarówno na treningach jak i podczas meczu. Podstawowym elementem stroju piłkarskiego każdego zawodnika jest profesjonalne obuwie i wygodne, doskonale dopasowane skarpety piłkarskie. Jako polski producent odzieży sportowej PEHA, oferujemy kompletną odzież sportową. Wszystkie produkty – zaczynając od kompletnych kompletów piłkarskich, przez treningowe dresy piłkarskie po skarpety do piłki nożnej – gwarantują spójny i profesjonalny wygląd piłkarzy. Przede wszystkim w ofercie sklepu sportowego PEHA dostępne są aż 4 najpopularniejsze kolory skarpet do piłki nożnej. Z pewnością pozwala to na doskonałe dopasowanie kolorystyczne do barw klubu.

Skarpety piłkarskie dla dzieci

Skarpety piłkarskie dla dzieci to doskonałe uzupełnienie stroju piłkarskiego dla najmłodszych. Są wytrzymałe i solidne – odporne na częste pranie i częste użytkowanie. Dzięki dostępności aż kilku wersji kolorystycznych, skarpety do piłki nożnej dla dzieci idealnie podkreślą barwy koszulek treningowych juniorskiego klubu. Bez wątpienia wygodny, nieuciskający ściągacz gwarantuje dobre utrzymanie skarpety na łydce dziecka, bez uczucia dyskomfortu i uciskania. Dodatkowo anatomiczna budowa dobrze dopasowuje się do małej stopy, zapobiega obtarciom i oparzeniom. Z pewnością skarpety do piłki nożnej dla dzieci to dobra alternatywa dla dłuższych getrów piłkarskich. Dobrze sprawdzą się podczas nieoficjalnych treningów. Jako hurtownia odzieży sportowej gwarantujemy szybki czas realizacji zamówienia, atrakcyjne i konkurencyjne ceny i przede wszystkim polską, wysoką jakość wykonania.

Skarpety piłkarskie na zamówienie

Krótkie, klasyczne skarpety do piłki nożnej mogą być dobrą alternatywą treningową dla tradycyjnych, wysokich getrów piłkarskich. Skarpety są wygodne i mają szeroki ściągacz, który zapobiega uwieraniu i uciskaniu łydki. Wykonane zostały z wysokiej jakości bawełny z funkcjonalnym dodatkiem elastanu i polipropylenu. Dzięki temu, skarpeta jest elastyczna i idealnie przylega do stopy. To idealne dopełnienie zamówienia na kompletny strój piłkarski i odzież treningową. Skarpety piłkarskie PEHA dobrze skomponują się z każdą częścią odzieży sportowej, pozwalając na indywidulane podkreślenie barwy klubowych lub tonacji kolorystycznej koszulki piłkarskiej z nadrukiem. W ofercie posiadamy aż 4 kolory skarpet w najmodniejszych kolorach. Gwarantuje to doskonałe dopasowanie do reszty stroju.