Skarpety piłkarskie

Produkujemy skarpety piłkarskie

Aktywność każdego piłkarza opiera się głównie na wykorzystaniu nóg. To one wykonują najwięcej pracy, zarówno podczas gry na treningach jak i podczas oficjalnych meczów. Podstawowym elementem stroju piłkarskiego każdego zawodnika są profesjonalne buty piłkarskie i wygodne, doskonale dopasowane, najwyższej jakości skarpety piłkarskie. Jako polski producent odzieży sportowej PEHA, oferujemy kompletną odzież sportową. Wszystkie produkty – zaczynając od kompletnych kompletów meczowych, przez treningowe dresy sportowe po skarpetki piłkarskie – gwarantują spójny i profesjonalny wygląd piłkarzy. Przede wszystkim polecamy sklep sportowy PEHA, w którym udostępniamy aż 4 popularne kolory skarpet piłkarskich (kolor: biały, czarny, czerwony, niebieski). Z pewnością pozwala to na doskonałe dopasowanie kolorystyczne do barw klubu.

Skarpety piłkarskie dla dzieci

Skarpetki piłkarskie dla dzieci to doskonałe uzupełnienie stroju piłkarskiego dla najmłodszych. Są wytrzymałe i solidne – odporne na częste pranie i częste użytkowanie. Dzięki dostępności aż kilku wersji kolorystycznych, odpowiednio dobrane skarpety piłkarskie dziecięce idealnie podkreślą barwy koszulek klubowych. Bez wątpienia wygodny, nieuciskający ściągacz gwarantuje dobre utrzymanie skarpetki na łydce dziecka, bez uczucia dyskomfortu i uciskania. Dodatkowo anatomiczna budowa dobrze dopasowuje się do małej stopy, zapobiega obtarciom i oparzeniom. Z pewnością skarpetki piłkarskie krótkie to dobra alternatywa dla długich getrów piłkarskich. Dobrze sprawdzą się podczas nieoficjalnych treningów. Jako hurtownia odzieży sportowej gwarantujemy szybki czas realizacji zamówienia, atrakcyjne i konkurencyjne ceny i przede wszystkim polską, wysoką jakość wykonania.

Skarpety do grania w piłkę nożną na zamówienie

Krótkie, klasyczne skarpety do piłki nożnej mogą być dobrą alternatywą treningową dla tradycyjnych, długich getrów piłkarskich. Skarpetki są wygodne i mają szeroki ściągacz, który zapobiega uwieraniu i uciskaniu łydki. Wykonane zostały z wysokiej jakości bawełny z funkcjonalnym dodatkiem elastanu i polipropylenu. Dzięki temu, skarpeta jest elastyczna i idealnie przylega do stopy. To idealne dopełnienie zamówienia na kompletny strój piłkarski i odzież treningową. Skarpetki piłkarskie PEHA dobrze skomponują się z każdą częścią odzieży sportowej, pozwalając na indywidulane podkreślenie barw klubowych lub tonacji kolorystycznej koszulki piłkarskiej z nadrukiem. W swojej ofercie producent skarpetek sportowych zawarł aż 4 popularne kolory skarpet (kolor: czerwony, czarny, biały, niebieski), które znajdziesz wchodząc na sklep PEHA. Polska jakość i szeroki wyrór gwarantuje doskonałe dopasowanie do reszty stroju.