Stroje bramkarskie

Szyjemy stroje bramkarskie z nadrukiem

Piłka nożna to sport, który wymaga maksymalnej gotowości, przez całe 90 minut meczu. Każdy z zawodników musi w tym czasie dawać z siebie wszystko – szczególnie bramkarz, którego gra może przesądzić o wynikach meczu. Oferujemy szeroki wybór strojów bramkarskich z dowolnym napisem, numerem i logotypem wykonanym metodą sublimacji. Przede wszystkim strój bramkarski musi być trwały i elastyczny. Jako producent odzieży sportowej, oddajemy w Wasze ręce najlepsze modele strojów dla bramkarzy, których krój i grafika są zgodne z najnowszymi trendami świata sportu.

Strój bramkarski z najlepszych dzianin

Nie pozwól na to, by Twój bramkarz miał słabszy dzień! Daj mu szansę na poczucie maksymalnej swobody ruchów, komfortu i wygody z kompletem bramkarskim PEHA. Zastosowanie unikalnej technologii splotu włókien, przemyślany krój oraz szeroka gama rozmiarów pozwoli Twojej drużynie zdobyć przewagę! Do produkcji strojów bramkarskich używamy najwyższej jakości polskich dzianin z technologią CoolMax, która nie tylko zapobiega przegrzaniu, ale również skutecznie odprowadza wilgoć na zewnątrz materiału. To gwarancja wysokiego komfortu, nawet podczas intensywnych rozgrywek.

Koszulka bramkarska z własnym nadrukiem

Koszulka bramkarska z własnym nadrukiem PEHA to również możliwość stworzenia unikalnej identyfikacji wizualnej. W rezultacie dzięki której Twój zespół może wyróżnić się na boisku nie tylko grą. Sprawdź nasza ofertę strojów bramkarskich i dobierz wzór graficzny oraz kolorystykę pasującą do Twojego klubu. Pamiętaj, że w sklepie sportowym PEHA dajemy Ci możliwość umieszczenia własnych nadruków gratis. Projekt przechowujemy przez lata, dzięki czemu zawsze masz możliwość zamówienia dodatkowej, spójnej wizualnie partii strojów piłkarskich!

Stroje bramkarskie na zamówienie

Oferujemy szeroki wybór odzieży do piłki nożnej. Każdy model dostępny jest nie tylko w wielu opcjach graficznych, ale również kilku wariantach kolorystycznych. Jeśli jednak, żaden z proponowanych przez nas strojów bramkarskich nie sprosta oczekiwaniom, przewidujemy możliwość wykonania indywidualnego i unikalnego projektu. Dodając do tego bezpłatny, dowolny nadruk sublimacyjny – możesz mieć pewność, że będziesz wyróżniać się na boisku nie tylko swoimi sportowymi umiejętnościami.