Dlaczego my?

Jako prawdziwy polski producent odzieży sportowej, wszystkie oferowane przez nas produkcji szyjemy w Polsce, wyłącznie z polskich dzianin. Nasze materiały, jakością i innowacyjnymi rozwiązaniami nie dobiegają od znanych na całym świecie sportowych marek. Trzymamy rękę na pulsie – wszystkie projekty i kroje odzieży sportowej są zgodne z nowoczesnym, sportowym designem.

Polska marka odzieżowa

Z roku na rok, rośnie w nas poczucie wartości polskich produktów, które wyróżniają się jakością, designem i dbałością o wykonanie. Każdy kto chociaż raz miał okazję porównać polską odzież sportową z modelem zagranicznej, nierzadko znacznie droższej marki, z pewnością dostrzeże różnicę na korzyść tej pierwszej. Warto również pamiętać, że kupując polskie produkty wspiera się rodzimą gospodarkę. Jako polski producent odzieży sportowej, gwarantujemy, że zarówno materiały, jak i cały proces produkcji odzieży odbywa się w Polsce. Wybór polskich marek pomaga w wspieraniu lokalnych przedsiębiorców i rozwija patriotyzm gospodarczy. Wybierając odzież sportową, odzież do siatkówki, koszykówki i odzież do piłki nożnej PEHA, można mieć pewność najwyższej, polskiej jakości i atrakcyjnej, bardzo przystępnej ceny.

Stroje sportowe sublimacja

W PEHA podczas produkcji ubrań sportowych, wykorzystujemy najpopularniejszą i zarazem najlepszą technikę — nadruk sublimacyjny. Dzięki temu udostępniamy Wam możliwość zaprojektowania własnych zespołowych strojów sportowych – według indywidualnego projektu. Sublimacja sprawia, że nadruk się nie odkleja, nie odbarwia, jest wytrzymały i intensywny. Każdy projekt przechowujemy przez długi czas – dzięki temu, oferujemy możliwość doszycia strojów nawet po kilku latach!

Czy możemy dodać, że nadruk sublimacyjny oferujemy całkowicie GRATIS?

Jakość materiałów – najlepsze dzianiny sportowe

Najmocniejszą stroną PEHA jest jakość. Polskie materiały Coolmax i GigaElastic są oddychające, doskonale odprowadzają wilgoć i szybko schną. Odzież sportowa PEHA nie krępuje ruchów zawodników, jest miła w dotyku i lekka. Gęsta gramatura i sublimacja sprawia, że komplety sportowe są odporne na zniszczenia i częste pranie. Kolory pozostają żywe a druk wyraźny. Polska dzianina sportowa, którą wykorzystujemy w procesie produkcji, jest wykonana z poprzecznych sekcji przędzy poliestrowej z czterokanałową konstrukcją. Dzięki temu doskonale chłonie wilgoć i szybko schnie, pozostawiając skórę suchą i świeżą. Wykorzystanie tego unikalnego materiału to nasz niebywały atut – tkanina ta jest znacznie bardziej chłonna od tradycyjnej przędzy poliestrowej. W zależności od indywidualnych preferencji większość ubrań z kategorii możemy uszyć w dwóch wersjach. Pierwszą propozycją jest wykorzystanie dzianiny GigaElastic (92% poliestru i 8% elastanu). Ten rodzaj materiału sprawia, że koszulki sportowe są idealnie dopasowane do ciała i niebywale elastyczne. Zalecamy stosowanie tej dzianiny w kategorii – stroje siatkarskie damskie i męskie. Do pozostałych sportów najlepszym rozwiązaniem jest wybór ultra chłonnych i oddychających strojów w systemie CoolMax (100% poliestru).

Tempo realizacji

Staramy się działać ekspresowo – gwarantujemy, że każde z zamówień będzie gotowe w ciągu 10 dni roboczych. Zależy Ci na czasie? Napisz do nas – zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby jak najszybciej zrealizować Twoje zamówienie. Korzystamy z doświadczonych i nowoczesnych szwalni, które zatrudniają wyłącznie wykwalifikowanych pracowników od lat specjalizujących się w szyciu odzieży sportowej. Z uwagi na wewnętrzne procedury i kosztowność produkcji, przyjmujemy zamówienia rozpoczynające się od 6 sztuk odzieży. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie – jeśli żaden z produktów nie spełnił Twoich oczekiwań lub wymagasz niemożliwego – skontaktuj się z nami – dojdziemy do porozumienia.

Nowoczesny, sportowy design

Na szczególną uwagę zasługuje futurystyczny design, którym charakteryzują się wszystkie koszulki sportowe z nadrukiem PEHA. Udostępniamy wyjątkowe, nowoczesne wzornictwo zgodne z najnowszymi trendami. Mnoga gama kolorystyczna zadowoli zwolenników monochromatycznych i oszczędnych linii kompletów sportowych oraz osoby, które lubią się wyróżniać na boisku i hali.

Indywidualne podejście

Sport nie znosi kompromisów – my je uwielbiamy! Wszystkie niezdecydowane osoby zapraszamy do kontaktu. Staramy się podchodzić indywidualnie do każdej z potrzeb naszych klientów. Cały czas kładziemy duży nacisk na rozwój naszej firmy – Twoja opinia i zadowolenie są dla nas najlepszą reklamą. Jeśli oferta czegoś nie uwzględnia, postaramy się wyjść naprzeciw Twoim wymaganiom, bo gramy fair play!

Unikalny wzór koszulki sportowej na zamówienie

Oprócz wzorów znajdujących się w naszej szerokiej ofercie, dla najbardziej wymagających Klientów przewidujemy również możliwość stworzenia unikalnego, indywidualnego projektu – stworzonego na zamówienie. Dzięki temu, każdy klub może wykorzystać swoje własne barwy i nasze innowacyjne dzianiny funkcyjne.