Promocja
Koszulka siatkarska PEHA Vertis czarno-żółtaKoszulka siatkarska PEHA Vertis czarno-zielonaKoszulka siatkarska PEHA Vertis czarno-turkusowaKoszulka siatkarska PEHA Vertis czarno-pomarańczowaKoszulka siatkarska PEHA Vertis biało-niebieskaKoszulka siatkarska PEHA Vertis biało-czerwonaKoszulka siatkarska PEHA Vertis biało-czarnaKoszulka siatkarska PEHA Vertis żółto-niebieska
Koszulka siatkarska PEHA Vertis czarno-czerwona
Koszulka siatkarska PEHA Vertis czarno-żółta
Koszulka siatkarska PEHA Vertis czarno-zielona
Koszulka siatkarska PEHA Vertis czarno-turkusowa
Koszulka siatkarska PEHA Vertis czarno-pomarańczowa
Koszulka siatkarska PEHA Vertis biało-niebieska
Koszulka siatkarska PEHA Vertis biało-czerwona
Koszulka siatkarska PEHA Vertis biało-czarna
Koszulka siatkarska PEHA Vertis żółto-niebieska

Koszulki siatkarskie męskie PEHA Vertis

129.00 89.99

Designerskie koszulki siatkarskie męskie PEHA Vertis dla wymagających graczy! Istnieje kilka zalet, którymi wyróżniają się koszulki do siatkówki PEHA. Przede wszystkim olbrzymim plusem są wykorzystywane do ich produkcji dzianiny sportowe – Coolmax lub GigaElastic. W zależności od indywidualnych preferencji koszulka może być luźna (Coolmax) bądź elastyczna (GigaElastic). W obydwóch przypadkach nie tracimy na jakości użytkowania, gdyż obydwie charakteryzują się doskonałymi właściwościami termoregulacyjnymi. Mianowicie, mają za zadanie wentylować ciało oraz odprowadzać nadmiar potu na zewnątrz koszulki. Dodatkowo są wytrzymałe oraz miłe w dotyku.

Kolejnym plusem jest krój, który jak wspomnieliśmy może być dopasowany lub luźny. Ich wspólnym mianownikiem jest to, że nie krępuje ruchów gwarantując pełną swobodę podczas treningu czy meczu. Już nic nie stanie na przeszkodzie pokazania się z jak najlepszej strony.

Wychodząc naprzeciw potrzeb Klubów, szkół czy gmin – koszulki siatkarskie PEHA Vertis występują w najbardziej popularnych zestawieniach kolorystycznych: czarno-czerwony, żółto-niebieski czy biało-czarny. W rezultacie każdy znajdzie pasujące barwy do jego drużyny. W przypadku, kiedy żadne zestawienie się nie spodoba możemy zaprojektować indywidualne, na życzenie Klienta. Jest to wynikiem techniki, którą wykorzystujemy przy produkcji – sublimacji. Co więcej nadruk na koszulki jest całkowicie gratis. W rezultacie personalizując koszulkę herbami, napisami czy numerami – dostajesz je w cenie bazowej produktu. Minimalne zamówienie od którego zaczynamy produkcję wynosi 6 sztuk.

[Głosów: 4   Average: 5/5]
Junior

110, 122, 134, 146, 158

Senior

S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL

Właściwości

 • Najwyższej jakości sublimowana koszulka meczowa/treningowa
 • Lekki materiał zwiększający wentylację ciała
 • Dopasowany krój
 • Komfortowy okrągły kołnierz
 • Możliwość dowolnego zestawienia kolorystycznego
 • Nadruk gratis (herby, logotypy sponsorów, napisy, numery)
 • Dostępny w wersji bezrękawnika
 • Logo marki PEHA

Materiał:

 • 100% poliester bądź 92% poliester i 8% elastan

Czas realizacji:

 • 10 dni roboczych

Minimalne zamówienie:

 • 6 szt
[Głosów: 4   Average: 5/5]