Sublimowane stroje siatkarskie damskie. Prosty sposób na oryginalny komplet dla całego zespołu!

Siatkówka jest często uważana za polski sport narodowy, tak więc nic dziwnego, że stale zyskuje na popularności. Coraz częściej nawet szkolne i amatorskie drużyny poszukują sposobu na podkreślenie siebie i swojej odrębności na boisku. W tym celu bez większych problemów możemy znaleźć i zamówić dobrej jakości sublimowane stroje siatkarskie damskie, które posiadają jednolite kolory i grafikę pozwalające na ich „dopasowanie” do barw klubowych. Co jednak w przypadku, gdy nie chcemy, by stroje do siatkówki były jedynie dopasowane? Odpowiedzią może być powszechnie dostępna i niedroga metoda nadruków sublimacyjnych, dzięki której każdy może zaprojektować swoje własne, niepowtarzalne stroje siatkarskie.

Stroje siatkarskie damskie
Stroje z nadrukiem gratis od 119,99 zł

Co nam dają sublimowane stroje siatkarskie?

Sublimacja to sposób barwienia tkanin pozwalający na uzyskanie trwałego i odpornego na czynniki zewnętrzne nadruku, który dodatkowo odznacza się bardzo wysoką jakością i głębią kolorów. Jeszcze do niedawna technika ta była zarezerwowana jedynie dla klubów sportowych z „ligowym” budżetem. Od jakiegoś czasu na rynku zaczęło się jednak pojawiać coraz więcej producentów odzieży sportowej, którzy oferują wysokiej jakości sublimowane stroje z grafiką – całość we względnie przystępnych cenach. Co nam daje wykonywanie grafiki metodą sublimacji? Tak naprawdę wszystko, czego w tym zakresie potrzebujemy! Możecie przesłać własny, nawet najbardziej abstrakcyjny projekt, a my zrealizujemy go w ciągu kilku dni. Nasze damskie spodenki, koszulki siatkarskie damskie, koszulki siatkarskie męskie, koszulki sportowe, czy dowolny inny element garderoby może więc zostać sygnowany nazwą drużyny, numerem, herbem miasta, czy logiem sponsora. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia.

Stroje siatkarskie damskie – nie tylko nadruk ma znaczenie

Mogłoby się wydawać, że rynkowa podaż w zakresie sublimowanych strojów sportowych nie rozróżnia już płci, ani dyscypliny – niestety nadal należy ostrożnie dobierać dostawcę. Sublimowane nadruki może co prawda wykonać dla nas wiele firm, jednak jeżeli chodzi o stroje siatkarskie damskie to należy liczyć się również z tym, co w odzieży sportowej jest najważniejsze – czyli komfortem i poczuciem swobody podczas gry. Tak więc, wybierając stroje siatkarskie damskie powinniśmy brać pod uwagę zarówno materiał z którego jest wykonany, jak i krój. Co ważne – niektórzy producenci mogą posiadać w swojej ofercie jedynie poliester lub poliamid, gdyż te materiały najłatwiej poddają się całemu procesowi. Dla damskich strojów do siatkówki ważne jest jednak, by tkanina po pierwsze zapewniała dobrą wentylację, odprowadzając nadmiar ciepła, a po drugie była wygodna, elastyczna i wytrzymała. Tak więc, warto zwrócić uwagę na to jaki splot włókien zastosowano, a także, czy nasza odzież sportowa mają domieszki zwiększające ich elastyczność – jak lycra, czy elastan. Dzięki temu znacznie prościej jest dopasować rozmiar, nawet w przypadku mniej regularnych kształtów, a dodatkowo zyskujemy pewność, że sublimowane stroje siatkarskie nie rozerwą się podczas gwałtownych akcji.

Stroje siatkarskie damskie dla szkół

Koszulki siatkarskie damskie – komfort daje przewagę

Szczególne znaczenie dla naszej wygody i komfortu ma krój, według którego została wykonane koszulki siatkarskie. W tym zakresie często nie warto szukać możliwości wyróżniania i lepiej postawić na sprawdzoną klasykę. Odpowiedni krój może pozwolić nam na idealne dopasowanie koszulki siatkarskiej do ergonomii ciała, bez straty na jej elastyczności. Kolejne cechy, które warto przemyśleć przed zakupem to dobór dodatków. Warto dobrze przemyśleć, czy damskie sublimowane stroje siatkarskie powinna posiadać rękawki czy może ma mieć formę bezrękawnika. Jest to wprawdzie szczegół, jednak dobrze jest przeprowadzić krótką ankietę z naszymi współzawodniczkami i poznać ich preferencje w tym zakresie. Podobną, jednak naszym zdaniem bardziej istotną kwestią są kołnierzyki. Te, z jednej strony dodają uroku, jednak czasem mogą sprawiać również problemy. Niektórzy wskazują, że przez nie trudniej zapanować nad długimi włosami (łatwo się elektryzują), a inni wskazują na ryzyko podrażnień szyi. Dlatego też wcześniej wybór warto dokładnie przeanalizować.

Można więc stwierdzić, że znalezienie producenta, który oferuje sublimowane stroje siatkarskie dla kobiet to jedynie połowa sukcesu. Same nadruki sublimacyjne może dla nas nanieść wiele firm zajmujących się reklamą, czy grafiką. Kluczową kwestią okazuje się nadruk ale na odpowiednio skrojonym komplecie, wykonanym z wysokiej jakości, dopasowanych do danej dyscypliny sportu materiałów. Tylko takie zestawienie pozwoli nam na stworzenie oryginalnego i komfortowego stroju siatkarskiego dla kobiecego zespołu.

 


Autorem artykułów na blogu jest polska firma produkująca stroje sportowe pod marką PEHA.