Stroje sportowe z nadrukiem – dlaczego warto skorzystać z oferty polskiego producenta odzieży PEHA?

Wybór sublimowanej odzieży sportowej, przy tak konkurencyjnym rynku może być bardzo trudny. Brak wiedzy na temat specyfikacji strojów sportowych i brak sprecyzowanych wymagań co do nadruku sportowego, może zamienić zakupy odzieży sportowej w duży problem. Na co zatem zwracać uwagę przy wyborze odzieży sportowej? Czemu stawiać na koszulki sportowe z sublimacją?

Koszulki sportowe z własnym nadrukiem – czemu akurat sublimacja?

Sublimacja to nowoczesna metoda drukowania różnych napisów i wzorów na praktycznie wszystkich możliwych powierzchniach. Największym powodzeniem cieszy się jednak w sporcie – służy do trwałej personalizacji odzieży sportowej. Sublimacja w odróżnieniu od innych, często stosowanych metod drukowania ma wiele zalet. Główną z nich jest jej trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Sublimowane koszulki sportowe to gwarancja ostrego i wyraźnego konturu nadruku, intensywność barw i nieograniczone możliwości w zakresie nanoszenia wymyślonych projektów na nawierzchnię odzieży sportowej. Nadruk sublimacyjny charakteryzuje się bardzo wysoką trwałością, nie odbarwia się, nie odkleja i nie pęka – jest integralną częścią dzianiny. To jedno z najlepszych rozwiązań , które służą do identyfikacji wizualnej strojów sportowych zawodników. Koszulki sportowe z własnym nadrukiem, wykonane z dzianiny poliestrowej są nie tylko miłe w dotyku i funkcjonalne. Do sublimacji potrzeba wysokiej jakości białego lub jasnego podłoża, które jest albo pokryte powłoką poliestrową, albo wykonane z tkaniny poliestrowej. W PEHA, do produkcji strojów sportowych, używamy wyłącznie sprawdzonych, polskich dzianin, uzupełnionych dodatkowymi funkcjami. Koszulka sportowa z nadrukiem w wersji CoolMax, zapewnia komfort noszenia, suchość ciała i doskonałą cyrkulację powietrza. Koszulki siatkarskie z sublimacją w wersji Giga Elastic, gwarantują idealne przyleganie do ciała i niesamowitą swobodę ruchów. Obie dzianiny mogą bez przeszkód zostać poddane sublimacji.

Koszulki siatkarskie męskie dla klubów sportowych

Koszulki sportowe z nadrukiem – bezpłatna sublimacja

Czemu spośród konkurencji postawić na stroje sportowe PEHA? Oferujemy wyjątkowo atrakcyjną usługę, która przy większych zamówieniach pozwala na zaoszczędzenie naprawdę niemałej sumy. Jest nią bezpłatna sublimacja bez górnych limitów ilościowych! Jako polski producent odzieży, umożliwiamy cały szereg udogodnień w zakresie ingerencji w ostateczny wygląd strojów sportowych np. wykończenie rękawka, szeroka oferta wzornicza i kolorystyczna, możliwość wyprodukowania strojów sportowych według własnego projektu itp. Nadruk sublimacyjny pozwala również na naniesienie prawie nieograniczonej liczba kolorów. Tysiące barw, skomplikowane logo sponsora i inne nietypowe projekty, dzięki sublimacji w PEHA zostaną trwale naniesione na koszulki sportowe – BEZPŁATNIE!

Polska marka sportowa – PEHA

Poza bezpłatną usługą sublimacji, wartym uwagi czynnikiem, który może przeświadczyć o wyborze PEHA jest to, ze cały proces produkcji – od wszycia najmniejszej nitki po tworzenie wykrojów – odbywa się w Polsce! Polski producent odzieży sportowej PEHA, swoje kolekcje tworzy wyłącznie z wysokiej jakości polskich dzianin funkcyjnych. Stawianie na rodzime produkty – niezależnie od branży – wspomaga rozwój polskiej gospodarki i buduje tzw. patriotyzm lokalny. Polska odzież sportowa wykonana jest z wysoką dbałością o najmniejszy detal, co jest miła alternatywą od odzieży sportowej, znanych, zagranicznych i drogich marek, które nierzadko swoją produkcję realizują w Chinach, Bangladeszu, Indonezji itp. z uwagi na rażąco niskie koszty produkcji. Jednak trzeba przyznać, że taka oszczędność czasem jest widoczna podczas weryfikowania jakości docelowego produktu. Kupując polską odzież sportową PEHA stawia się na wysoką jakość w atrakcyjnej cenie. Czego chcieć więcej?

 


Autorem artykułów na blogu jest polska firma produkująca stroje sportowe pod marką PEHA.