Zestawy piłkarskie PEHA – wyróżnij się na boisku nie tylko grą!

Patrząc na większość ofert sklepów piłkarskich jesteśmy przekonani, że duży procent z nich proponuje to samo. Czy są wśród nich oryginalne i nowoczesne zestawy piłkarskie? Podobno o gustach się nie dyskutuje, natomiast mamy wrażenie, że dzisiejsze stroje są bardzo zbliżone do siebie. Jednokolorowy design, ze wstawką boczną czy innym kolorem rękawa i mamy gotowy komplet piłkarski. Z pewnością rodzimi producenci odzieży sportowej wychodzą naprzeciw standardom i projektują futurystyczne zestawy. Tak jest również i w naszym przypadku, gdzie wybierając zestaw piłkarski PEHA masz gwarancję jakości z ciekawym wzorem na koszulce.

Stroje piłkarskie
Stroje z nadrukiem gratis od 109,99 zł

Zestawy piłkarskie PEHA gwarancją komfortu i stylu

Spotyka się opinię, że „zawodnicy są od grania, nie od wyglądania”, z którą się zgadzamy w 100%, bo gra piłkarzy w końcu jest najważniejsza. Jesteśmy przekonani również, że tworząc ciekawe wzory na koszulki, szyjąc je w dopasowanym kroju możemy przyczynić się w pewnym stopniu do odniesienia sukcesu przez drużynę. Z pewnością indywidualny nadruk na koszulce np. nazwiska może podnieść morale każdego zawodnika!
Przede wszystkim komfort użytkowania jest olbrzymim plusem zestawów piłkarskich PEHA. Dzięki wykorzystywanej do produkcji dzianinie sportowej Coolmax, zestawy doskonale wentylują ciało zawodnika, przyczyniając się również do odprowadzania wilgoci z jego powierzchni. Co więcej dzianina jest lekka i miła w dotyku. Dodatkowo design zestawów, które produkujemy w połączeniu z techniką sublimacji dają niewyobrażalne możliwości. Nadruki sublimacyjne na koszulkach powodują stworzenie unikatowych grafik, często specjalnie dedykowanych dla drużyny. Godnym podkreślenia jest fakt, że nadruki są darmowe niezależnie od ich ilości, co generuje oszczędności.

Własny projekt zestawów piłkarskich – tworzenie koszulki

Produkcja zestawów do piłki nożnej PEHA polega na wcześniejszym zaprojektowaniu grafiki zgodnie z wytycznymi drużyny. Jest to bardzo ważne, gdyż technika sublimacji powoduje, że nadruk staje się integralną częścią dzianiny. W rezultacie nie spiera się, nie odkleja i nie pęka. Niewątpliwie nie da się go usunąć. Co więcej projektując koszulki piłkarskie z nadrukiem można skorzystać z naszych wzorów – wtedy nanosimy tylko napisy, numery czy logotypy sponsorów w miejsca wyznaczone przez Klienta. Pytanie, gdy tworzymy od podstaw zestawy? Przede wszystkim jednym z najważniejszych elementów jest przesłanie jak najwięcej szczegółów i wytycznych nowych strojów, dzięki którym grafik zaprojektuje indywidualną koncepcję. Tak, jak pisaliśmy wcześniej sublimacja daje bardzo dużo możliwości – wszystko zależy od kreatywności zlecającego. Godnym uwagi jest fakt, że tworzymy projekt do momentu jego akceptacji. Po zatwierdzeniu grafiki, cały zestaw ląduję na produkcji i czeka na odbiór. Niby proste, aczkolwiek czasochłonne. Ale czego się nie robi, żeby wyróżnić się na boisku piłkarskim nie tylko grą?

Zestawy piłkarskie, koszulki piłkarskie, spodenki piłkarskie

Podsumowując, rynek odzieży piłkarskiej jest bardzo duży. Z pewnością ciężko konkurować na nim z wielkimi graczami takimi jak Adidas czy Nike. Natomiast istnieją pewne uwarunkowania, dzięki którym można się na nim wyróżnić. Jest to m.in. zaprojektowanie dedykowanego stroju, który podkreśli indywidualny charakter drużyny, a to jest zdecydowanie cenniejsze niż „znaczek” na koszulce.

 


Autorem artykułów na blogu jest polska firma produkująca stroje sportowe pod marką PEHA.