Strój piłkarski dla szkoły. O czym warto pamiętać?

Wybierając strój piłkarski dla szkoły musimy brać pod uwagę wiele elementów. Szczególnie, gdy chodzi nie o pojedynczy komplet, ale o zestaw dla całej, szkolnej drużyny. Na co zwracać uwagę i jak zadowolić zarówno dzieci, rodziców, jak i władze szkoły? Nie jest to łatwe, tym bardziej, że jest duża konkurencja na rynku odzieży sportowej, zwłaszcza jeśli chodzi o stroje piłkarskie. Poniżej zawarliśmy kilka wskazówek, które ułatwią nam wybór i poszukiwanie stroju piłkarskiego dla dzieci!

Stroje piłkarskie
Stroje z nadrukiem gratis od 109,99 zł

Strój piłkarski dla dzieci – czy cena zawsze idzie w parze z jakością?

Cena jest jednym z najczęściej spotykanych problemów podczas poszukiwań strojów sportowych dla szkolnej drużyny piłkarskiej. Z jednej strony zależy nam na jakości, wytrzymałości oraz maksymalnej personalizacji, natomiast z drugiej strony na przeszkodzie stoi wiecznie przekroczony budżet, problemy ze znalezieniem sponsora lub konieczność zorganizowania składki wśród rodziców. Jak sobie z tym poradzić? Jednym z najlepszych rozwiązań jest rezygnacja z czołowych marek. Często nowe, dopiero wchodzące na rynek firmy, produkujące profesjonalną odzież, zaoferują nam znacznie lepszej jakości materiały, a także niższą cenę. Dodatkowo nowi, mniejsi producenci, którzy oferują stroje piłkarskie dla dzieci mogą się w większym stopniu do nas dostosować. Inaczej będziemy ustalać warunki z jednym z wielu przedstawicieli handlowych zagranicznej marki, a inaczej z właścicielem lub managerem mniejszej firmy produkującej odzież. W tym drugim przypadku oferta za strój piłkarski dla szkoły będzie atrakcyjniejsza, a cenę możemy spokojnie negocjować, tak samo, jak możliwości personalizacji grafiki, czy dobór kolorów, materiałów oraz rozmiarów.

Strój piłkarski dla szkoły – dobór kroju, materiału i rozmiarów

Przeforsowanie planów wydatków na nowe stroje piłkarskie dla szkoły to dopiero połowa drogi. Kolejny, często nawet dużo poważniejszy problem leży w odpowiednim doborze kroju, materiałów, a przede wszystkim rozmiarów. Tak naprawdę nie wiadomo, czy stroje sportowe dla dzieci najpierw się zniszczą, czy staną się za małe. Często też dzieci wychodzą ze szkolnej drużyny, a koszulki sportowe z nadrukiem pozostają dla kolejnej grupy. Jak sobie poradzić z problemami w rozmiarówce? Poza faktem, że najlepiej, by oferta producenta odzieży sportowej dysponowała szeroką gamą rozmiarów – kluczowe może stać się odpowiednie dobranie materiału. Komplet piłkarski dla szkolnych drużyn bazuje na poliestrze, jednak czasem istnieje możliwość zmieszania go z elastanem lub lycrą, które zwiększają elastyczność, a tym samym powodują, że strój piłkarski posiada bardziej „uniwersalną” rozmiarówkę – oczywiście bez straty na komforcie, czy estetyce. Dodatkowo warto zadbać, by materiał który wybierzemy zapewniał odpowiednią wentylację, ochronę przed promieniami UV, a przede wszystkim był wytrzymały – takimi właściwościami może pochwalić się odzież sportowa PEHA. Dlatego warto wcześniej zrobić krótkie rozeznanie w zakresie nie tylko samych tkanin ale również technologii splotu włókien. Z pewnością producent odzieży sportowej, który nie ma się czego powstydzić udzieli nam na ten temat wyczerpujących informacji.

Komplet piłkarski – czy getry piłkarskie wchodzą w skład zamówienia?

Dla jednych komplet piłkarski oznacza koszulkę oraz spodenki piłkarskie, natomiast dla drugich ich skład uzupełniony jest o getry piłkarskie. Zanim złożymy zamówienie, należy się upewnić co wchodzi w skład kompletnego zestawu do piłki nożnej. Większość producentów, informuje czego dotyczy ich pełna oferta, natomiast należy być czujnym i zwrócić uwagę czy getry piłkarskie wchodzą w skład zamówienia.

Stroje piłkarskie – zadbaj, by Twoje dziecko wyróżniało się na boisku!

Niezależnie od tego, czy jest się trenerem piłkarskim, rodzicem, czy… dzieckiem – zawsze chcemy, by nasza drużyna wyróżniała się na boisku nie tylko grą. W tym celu warto zadbać o odpowiednią identyfikację wizualną i personalizację naszego stroju. Tutaj pomaga nam technologia sublimacji pozwalająca na naniesienie na materiał – komplet piłkarski – dobrej jakości, wytrzymałej grafiki. Tak więc nawet koszulki piłkarskie dla dzieci mogą wyróżniać się spersonalizowaną identyfikacją – takiej samej jakości, jak najlepsze ligowe drużyny. W wielu przypadkach strój bazujący na określonych przez producenta wzorach może posiadać wybrane przez nas kolory, a także zostać uzupełniony dowolną grafiką, numerami, herbem szkoły, logiem sponsora, czy nazwą drużyny. W tym przypadku ogranicza nas jedynie wyobraźnia! Należy nadmienić, że część producentów oferuje tego typu nadruk sublimacyjny za darmo, więc należy tylko zrobić dobry research.

Podsumowując można śmiało stwierdzić, że obecnie wybór stroju piłkarskiego dla dzieci – gdy tylko przebrniemy przez gąszcz szkolnych formalności – może być nie tylko prosty i wygodny, lecz również jest szansą na odkrycie naszych talentów graficznych. Wybór i tworzenie nowej identyfikacji graficznej może być doskonałą zabawą, a nawet okazją do zorganizowania szkolnego konkursu.

 


Autorem artykułów na blogu jest polska firma produkująca stroje sportowe pod marką PEHA.