Stroje siatkarskie – elastyczne, czy z poliestru?

Stroje siatkarskie powinny być funkcjonalne – w siatkówce, pod tym pojęciem kryje się elastyczność, przewiewność i trwałość kompletów sportowych. Czy wybierając stroje siatkarskie lepiej jest postawić na tradycyjną, klasyczną dzianinę poliestrową, czy wybrać mieszankę z dodatkiem elastanu?

Stroje siatkarskie
Stroje z nadrukiem gratis od 119,99 zł

Stroje siatkarskie damskie i stroje siatkarskie męskie z dzianiny sportowej CoolMax

Polska dzianina poliestrowa, z której szyte są stroje siatkarskie damskie i męskie PEHA charakteryzuje się wysoką przepuszczalnością powietrza, dzięki czemu zapobiega przegrzaniu ciała podczas aktywności fizycznej. Funkcja CoolMax gwarantuje wysoki komfort noszenia i poczucie suchości nawet podczas intensywnych treningów. To wszystko za sprawą unikalnej, czterokanałowej konstrukcji przędzy poliestrowej, która umożliwia odprowadzanie wilgoci z ciała, na zewnętrz materiału. Koszulki siatkarskie męskie i damskie, wykonane z włókien poliestrowych pozwalają również na wykonanie na ich nawierzchni trwałego nadruku sublimacyjnego. Koszulki siatkarskie z własnym nadrukiem to jeden z najlepszych sposobów na sportową identyfikację zawodników. Personalizowane stroje siatkarskie damskie lub męskie PEHA są w zasięgu ręki każdego zawodnika, ponieważ nadruk sublimacyjny jest całkowicie bezpłatny! Komplety siatkarskie z funkcją CoolMax składają się z komfortowych spodenek na elastycznej i nieuciskającej gumce i prostej sportowej koszulki siatkarskiej, której nowoczesny krój jest zgodny z aktualnymi trendami świata sportu. Jeśli chodzi o grafikę – komplety siatkarskie PEHA wyróżniają się futurystycznym, przykuwającym wzrok wzornictwem. Dla kogo są stroje do siatkówki z dzianiny poliestrowej? Dla drużyn, które cenią klasykę, lekkość materiału i poczucie wysokiego komfortu na boisku.

Stroje siatkarskie z dzianiny sportowej Giga Elastic

Zwolennicy doskonałego komfortu i swobody w wykonywaniu energicznych ruchów, mogą zdecydować się na stroje do siatkówki z dzianiny poliestrowej z dodatkiem elastanu. Dzięki domieszce elastanu, odzież siatkarska jest bardzo elastyczna i doskonale podkreśla wysportowaną sylwetkę każdego siatkarza i siatkarki. Stroje do siatkówki z funkcją GigaElastic nie ograniczają ruchów i są szybkoschnące. Elastan i poliester znacznie lepiej radzi sobie z wilgocią niż komplety siatkarskie wykonane z naturalnych materiałów takich jak bawełna, które mają silne właściwości higroskopijne. Odzież do siatkówki PEHA z funkcją GigaElastic dobrze się prezentują i pozwalają wyrazić ducha drużyny nowoczesnymi wzorami praktycznie dowolnymi kolorami. Głównym powodem, dla którego wybiera się elastyczne stroje do siatkówki PEHA, jest niesamowity zakres ruchu, jaki zapewniają. Elastan z poliestrem jest lekką i miłą w dotyku mieszanką, która nie ogranicza żadnego ruchu i jest praktycznie niewyczuwalna podczas noszenia.

Stroje do siatkówki z nadrukiem sublimacyjnym z dzianiny sportowej z elastanem
Siatkówka jako sport, jest wyjątkowo wymagająca pod kątem szerokiego zakresu ruchu zawodników. Siatkarze często odbijają piłkę bardzo nisko nad ziemią lub wysoko w powietrzu. W przypadku zwykłych strojów sportowych, takie ruchy mogą być nie tylko ograniczane, ale również mogą doprowadzić do zniszczenia odzieży w najmniej oczekiwanym momencie. Stroje do siatkówki polskiej marki sportowej PEHA – niezależnie od tego, czy występują w przewiewnej wersji CoolMax, czy elastycznej GigaElastic, gwarantuję dobre samopoczucie na boisku i niczym nieograniczoną swobodę ruchów. Wybór konkretnego rodzaju zależy więc wyłącznie od indywidulanych preferencji.

 


Autorem artykułów na blogu jest polska firma produkująca stroje sportowe pod marką PEHA.