Program graficzny dla trenerów piłki nożnej – zestawienie programów

Program graficzny dla trenerów piłki nożnej, w którym mogą profesjonalnie i szybko rozrysować i zaplanować schemat ćwiczeń piłkarskich staje się coraz bardziej popularny i jest wykorzystywany nawet przez amatorskie kluby piłkarskie. Nowoczesne aplikacje umożliwiają planowanie i przechowywanie autorskich planów treningowych, ale udostępniają również szeroki wybór gotowych ćwiczeń. To swoistego rodzaju prywatna biblioteka i baza wiedzy dla każdego trenera piłki nożnej. W przypadku niedyspozycji – można łatwo udostępniać informacje na temat danego treningu osobie zastępującej. Na rynku jest kilka wartych uwagi i interesujących aplikacji.

Stroje piłkarskie
Stroje z nadrukiem gratis od 109,99 zł

Pro Train Up

Pro Train Up to nowoczesne narzędzie, dzięki któremu można bez zbędnych problemów i przede wszystkim szybko zaplanować profesjonalny konspekt treningu piłki nożnej. Pro Train Up to program graficzny dla trenerów piłki nożnej, ale nie tylko! Do aplikacji mogą mieć dostęp wszystkie upoważnione osoby, czyli np. fizjoterapeuta, szef klubu, piłkarz itp. Narzędzie Pro Train Up to można dopasować do indywidualnych potrzeb każdej szkółki piłkarskiej. Można korzystać z niego na komputerze stacjonarnym i na urządzeniu mobilnym, co jest niezwykle wygodne dla trenerów podczas treningów na boisku. Program Pro Train Up ułatwia planowanie i śledzenie postępów drużyny podczas treningu na boisku, zawiera także potężną bazę ćwiczeń. Ćwiczenia piłkarskie można również udostępniać za wykorzystaniem aplikacji – w ramach jednego klubu. Oznacza to, że nikt poza osobami z dostępem do programu Pro Train Up nie będzie uprawniony do weryfikacji przygotowanych konspektów treningów.

Unicoach

Każdy trener, któremu zależy na profesjonalnym stworzeniu konspektu treningu piłki nożnej, ma obecnie do wyboru kilka możliwości. Jedną z nich jest narzędzie do tworzenia wizualizacji w formie przyjaznych dla odbiorców grafik i animacji przykładowych ćwiczeń treningowych, jaką oferuje program Unicoach. Jest to jedna z intuicyjnych, bardzo przyjaznych w obsłudze aplikacji. Ćwiczenia piłkarskie mogą być jeszcze lepiej przygotowane, dzięki możliwości wyboru różnych akcesoriów treningowych, funkcji łatwego rysowania konspektów i dość dużego wyboru wyglądu boisk. Program graficzny dla trenerów piłki nożnej Unicoach umożliwia jasne i proste przedstawienie drużynie nawet najbardziej skomplikowanych ćwiczeń.

Easy sports graphics

Program graficzny dla trenerów piłki nożnej Easy Sports Graphics to aplikacja, która cieszy się w Polsce dość dużą popularnością, chociaż nie jest dostępna w języku polskim. Dzięki intuicyjnemu menu, każdy trener łatwo rozrysuje plan treningowy dla swojej drużyny i przedstawienie go w formie prostej grafiki, dzięki czemu gracze – niezależnie od wieku szybko zrozumieją jakich ćwiczeń i jakiego ustawienia się od nich oczekuje. Co więcej, program graficzny dla trenerów piłki nożnej Easy Sports Graphics może być wykorzystywany również w innych sportach.

To tylko niektóre z pozycji, które wykorzystywane są przez trenerów piłkarskich. W większości programy te są odpłatne. Większa część z nich jest dostępna w polskiej wersji językowej. W dobie cyfryzacji i wszechobecnych urządzeń mobilnych – wielu trenerów nie wyobraża sobie pracy bez takiego wirtualnego asystenta.

ćwiczenie piłkarskie narysowane w programie graficznym dla trenerów piłki nożnej pro train up

 


Autorem artykułów na blogu jest polska firma produkująca stroje sportowe pod marką PEHA.